Treningi w maju

1.05 (sobota) 9.30-11.00 młodzicy, 9.00.11.00 seniorzy, 11.00-13.00 juniorzy mł., juniorki
2.05 (niedziela) 9.00-11.00 młodzicy, 10.00-12.00 seniorzy, 10.30-12.30 juniorzy mł., juniorki

3.05 (poniedziałek) 9.30-11.30 dzieci, młodzicy, juniorzy mł., juniorki
4.05 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy
5.05 (środa) 16.30-18.30 juniorzy mł., juniorki, 17.00-19.00 młodzicy i dzieci
6.05 (czwartek) 16.30 -18.30 juniorki i juniorzy mł., 16.30 -18.30 seniorzy
7.05 (piątek) wyjazd do Leśnej
8-9.05 (sobota-niedziela) 1 Edycja Pucharu Polski w Leśnej (młodzicy, juniorzy, seniorzy)

10.05 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorki, młodzicy i juniorzy mł., dzieci
11.05 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy
12.05 (środa) 16.30-18.30 juniorzy mł., juniorki, 17.00-19.00 młodzicy, 17.30-19.30 seniorzy
13.05 (czwartek) 16.30 -18.30 juniorki i juniorzy mł., 16.30 -18.30 seniorzy
14.05 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy
15.05 (sobota) Warszawska Olimpiada Młodzieży w SLALOMIE – Drzewica (dzieci, młodzicy, juniorzy)
16.05 (niedziela) 9.00-11.00 młodzicy, 10.00-12.00 seniorzy, 10.30-12.30 juniorki i juniorzy mł., 11.00-12.30 dzieci i grupa początkująca

17.05 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorki, młodzicy i juniorzy mł., dzieci i grupa początkująca
18.05 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy
19.05 (środa) 16.30-18.30 juniorzy mł., juniorki, 17.00-19.00 młodzicy, 17.30-19.30 seniorzy
20.05 (czwartek) 16.30 -18.30 juniorki i juniorzy mł., 16.30 -18.30 seniorzy, 18.00-19.30 dzieci i grupa początkująca
21.05 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy
22.05 (sobota) 9.00-11.00 młodzicy, 9.30-11.30 seniorzy, 10.30-12.30 juniorzy młodsi i juniorki
23.05 (niedziela) 9.00-11.00 młodzicy, 10.00-12.00 seniorzy, 10.30-12.30 juniorki i juniorzy mł., 11.00-12.30 dzieci i grupa początkująca

24.05 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorki, młodzicy i juniorzy mł., dzieci i grupa początkująca
25.05 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy
26.05 (środa) 16.30-18.30 juniorzy mł., juniorki, 17.00-19.00 młodzicy, 17.30-19.30 seniorzy
27.05 (czwartek) 16.30 -18.30 juniorki i juniorzy mł., 16.30 -18.30 seniorzy, 18.00-19.30 dzieci i grupa początkująca
28.05 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy
29.05 (sobota) 9.00-11.00 młodzicy, 9.30-11.30 seniorzy, 10.30-12.30 juniorzy młodsi i juniorki
30.05 (niedziela) 9.00-11.00 młodzicy, 10.00-12.00 seniorzy, 10.30-12.30 juniorki i juniorzy mł., 11.00-12.30 dzieci i grupa początkująca

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle dofinansowano ze środków budżetu państwa. Program „Klub” – edycja 2021.

 

Dodaj do zakładek Link.