Treningi w lutym

31.01 (poniedziałek) 10.00-12.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
1.02 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
1.02 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
2.02 (środa) 10.00-12.00 młodzicy, juniorzy, juniorki
2.02 (środa) 16.00-18.00 seniorzy (ul. Solec 8)
3.02 (czwartek) 10.00-12.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
3.01 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
5.02 (sobota) wyjazd na obóz zimowy do Szklarskiej Poręby

8.02 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
8.02 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
9.02 (środa) 16.00-18.00 seniorzy (ul. Solec 8)
10.01 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
11.02 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
11.02 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
12.02 (sobota) 8.00-10.00 seniorzy (ul. Solec 8)
13.02 (niedziela) 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
13.02 (niedziela) koniec obozu w Szklarskiej Porębie

14.02 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
15.02 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
15.02 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
16.02 (środa) 16.00-18.00 seniorzy (ul. Solec 8)
16.02 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
17.02 (czwartek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
17.02 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
18.02 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
18.02 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
19.02 (sobota) 8.00-10.00 seniorzy (ul. Solec 8)
19.02 (sobota):
– 8.00-9.30 juniorzy i juniorki hala oraz basen pływacki 9.45-10.45 (ul. Kawęczyńska 36)
– 9.30-11.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca trening na hali oraz trening pływacki 11.15-12.15  (ul. Kawęczyńska 36)
20.02 (niedziela) 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
20.02 (niedziela) 8.00-11.00 juniorzy, juniorki, młodzicy i dzieci basen kajaki (ul. Kawęczyńska 36)

21.02 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
22.02 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
22.02 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
23.02 (środa) 16.00-18.00 seniorzy (ul. Solec 8)
23.02 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
24.02 (czwartek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
24.02 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
24.02 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
25.02 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
26.02 (sobota) 8.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
26.02 (sobota):
– 8.00-9.30 juniorzy i juniorki hala oraz basen pływacki 9.45-10.45 (ul. Kawęczyńska 36)
– 9.30-11.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca trening na hali oraz trening pływacki 11.15-12.15  (ul. Kawęczyńska 36)
27.02 (niedziela) 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
27.02 (niedziela) 8.00-11.00 juniorzy, juniorki, młodzicy i dzieci basen kajaki (ul. Kawęczyńska 36)

28.02 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

Dodaj do zakładek Link.