1.05 (niedziela) ul. Solec 8
– 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
– 9.30-11.30 juniorzy i juniorki (ul. Solec 8)
– 11.30 -13.30 dzieci i młodzicy (ul. Solec 8)
2.05 (poniedziałek)
– 10.00-12.00 juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8),
– 11.45-13.45 dzieci, młodzicy (ul. Solec 8),
3.05 (wtorek) 10.00-12.00 seniorzy (ul. Solec 8)
4.05 (środa) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
4.05 (środa) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
5.05 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
5.05 (czwartek) 17.30-19.30 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy (ul. Solec 8)
6.05 (piątek) juniorzy, juniorki, seniorzy wyjazd na turniej do Leśnej
7.05 (sobota)
– 10.00-12.00 dzieci, młodzicy (ul. Solec 8)
8.05 (niedziela)
– 10.00-12.00 dzieci, młodzicy (ul. Solec 8)
– 12.00-13.30 grupa początkująca
9.05 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy i juniorki,
9.05 (poniedziałek) 17.30-19.30 dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
10.05 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
10.00 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
11.05 (środa) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
11.05 (środa) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
11.05 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
12.05 (czwartek) 17.30-19.30 juniorzy i juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
12.05 (czwartek) 18.00-20.00 zajęcia rekreacyjne KAJAK POLO
12.05 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
13.05 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
14.05 (sobota)
– 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
– 9.00-12.00 młodzicy (ul. Solec 8)
– 10.30-12.30 juniorzy i juniorki (ul. Solec 8)
– 10.30-12.30 dzieci (ul. Solec 8)
15.05 (niedziela)
– 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
– 9.00-12.00 młodzicy (ul. Solec 8)
– 10.30-12.30 juniorzy i juniorki (ul. Solec 8)
– 10.30-12.30 dzieci (ul. Solec 8)
– 12.00-13.30 grupa początkująca
16.05 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy i juniorki,
16.05 (poniedziałek) 17.30-19.30 dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
17.05 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
17.05 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
18.05 (środa) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
18.05 (środa) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
18.05 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
19.05 (czwartek) 17.30-19.30 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
19.05 (czwartek) 18.00-20.00 zajęcia rekreacyjne KAJAK POLO
19.05 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
20.04 (piątek) 16.30-18.30 seniorzy (ul. Solec 8). Juniorzy i juniorki wyjazd na eliminacje do kadry Polski do Kalisza.
21.04 (sobota) – 10.00-12.00 dzieci i młodzicy (ul. Solec 8)
22.05 (niedziela)
23.05 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy i juniorki,
23.05 (poniedziałek) 17.30-19.30 dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
24.05 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
24.05 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
25.05 (środa) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
25.05 (środa) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
26.05 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
26.05 (czwartek) 17.30-19.30 juniorzy, juniorki, seniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
26.05 (czwartek) 18.00-20.00 zajęcia rekreacyjne KAJAK POLO
26.05 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
28.05 (sobota)
– 10.00-12.00 dzieci i młodzicy (ul. Solec 8)
– 10.00-12.00 juniorzy, juniorki i seniorki (ul. Solec 8)
29.05 (niedziela)
– 10.00-12.00 dzieci i młodzicy (ul. Solec 8)
– 10.00-12.00 juniorzy, juniorki i seniorki (ul. Solec 8)
30.05 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy i juniorki,
30.05 (poniedziałek) 17.30-19.30 dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
31.05 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
31.05 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klubie Sportowym Powiśle współfinansuje m.St. Warszawa