Treningi w marcu

1.03 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorki i młodzicy
2.03 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
2.03 (wtorek) 18.00-19.00 trening pływacki dzieci
3.03 (środa)  17.00-19.00 dzieci i młodzicy
4.03 (czwartek) 16.00-18.00 juniorki i młodziczki
4.03 (czwartek) 18.00-20.00 seniorzy i juniorzy
5-7.03 Turniej w Szczecinie

8.03 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorki i młodzicy
9.03 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
10.03 (środa)  17.00-19.00 dzieci i młodzicy
11.03 (czwartek) 16.00-18.00 juniorki i młodziczki
11.03 (czwartek) 18.00-20.00 seniorzy i juniorzy
12.03 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
13.03 (sobota)
seniorzy i juniorzy trening w klubie, juniorki i młodzicy A trening w klubie, młodzicy B, dzieci, grupa początkująca hala 10.00-11.30 i basen pływacki 11.45-12.45
14.03 (niedziela) seniorzy i juniorzy trening w klubie,
juniorki i młodzicy A trening w klubie, młodzicy B, dzieci, grupa początkująca basen kajaki dwie grupy 8.00-9.00 i 9.00-10.00

15.03 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorki i młodzicy
16.03 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
17.03 (środa)  17.00-19.00 dzieci i młodzicy
18.03 (czwartek) 16.00-18.00 juniorki i młodziczki
18.03 (czwartek) 18.00-20.00 seniorzy i juniorzy
19.03 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
20.03 (sobota) seniorzy i juniorzy trening w klubie, juniorki i młodzicy A trening w klubie, młodzicy B, dzieci, grupa początkująca hala 10.00-11.30 i basen pływacki 11.45-12.45
21.03 (niedziela) seniorzy i juniorzy trening w klubie, juniorki i młodzicy A trening w klubie, młodzicy B, dzieci, grupa początkująca basen kajaki dwie grupy 8.00-9.00 i 9.00-10.00

22.03 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorki i młodzicy
23.03 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
24.03 (środa)  17.00-19.00 dzieci i młodzicy
25.03 (czwartek) 16.00-18.00 juniorki i młodziczki
25.03 (czwartek) 18.00-20.00 seniorzy i juniorzy
26.03 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
27.03 (sobota) seniorzy i juniorzy trening w klubie, juniorki i młodzicy A trening w klubie, młodzicy B, dzieci, grupa początkująca hala 10.00-11.30 i basen pływacki 11.45-12.45
28.03 (niedziela) seniorzy i juniorzy trening w klubie, juniorki i młodzicy A trening w klubie, młodzicy B, dzieci, grupa początkująca basen kajaki dwie grupy 8.00-9.00 i 9.00-10.00

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez

Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

 

OBÓZ w LATO

Termin: 26.06-11.07.2021
Miejsce: Ośrodek PTTK Bachotek

Zaczynamy zawodami dla młodzików (2007, 2008, 2009) w Chełmży, kończymy Pucharem Polski w Choszcznie.

Treningi w lutym

1.02 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorki i młodzicy
2.02 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
3.02 (środa)  17.00-19.00 dzieci i młodzicy
4.02 (czwartek) 16.00-18.00 juniorki
4.02 (czwartek) 18.00-20.00 seniorzy i juniorzy
5.02 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
6.02 (sobota) dzieci i młodzicy wyjazd na obóz
6.02 (sobota) 10.00-11.30 seniorzy i juniorzy plus juniorki HALA KAWĘCZYŃSKA
7.02 (niedziela) 8.00-10.00 seniorzy i juniorzy plus juniorki BASEN KAJAKI KAWĘCZYŃSKA

9.02 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
11.02 (czwartek) 16.00-18.00 juniorki
11.02 (czwartek) 18.00-20.00 seniorzy i juniorzy
12.02 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
13.02 (sobota) dzieci i młodzicy powrót z obozu
13.02 (sobota) 10.00-11.30 seniorzy i juniorzy plus juniorki HALA i 11.30-12.30 BASEN PŁYWACKI KAWĘCZYŃSKA
14.02 (niedziela) dzieci, młodzicy trening w klubie godz. 10.00-12.00
14.02 (niedziela) 8.00-10.00 seniorzy i juniorzy plus juniorki BASEN KAJAKI KAWĘCZYŃSKA + SIŁOWNIA KLUB

15.02 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorki i młodzicy
16.02 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
16.02 (wtorek) 18.00-19.00 trening pływacki dzieci
17.02 (środa)  17.00-19.00 dzieci i młodzicy
18.02 (czwartek) 16.00-18.00 juniorki i młodziczki
18.02 (czwartek) 18.00-20.00 seniorzy i juniorzy
29.02 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
20.02 (sobota) młodzicy i juniorki hala 10.00-11.30 i basen 11.45-12.45, dzieci hala 11.30-13.00
21.02 (niedziela) 8.00-9.00 juniorki i młodzicy A, 9.00-10.00 młodzicy B, 10.00-11.00 dzieci i grupa początkująca BASEN KAJAKI KAWĘCZYŃSKA

22.02 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorki i młodzicy
23.02 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
23.02 (wtorek) 18.00-19.00 trening pływacki dzieci
24.02 (środa)  17.00-19.00 dzieci i młodzicy
25.02 (czwartek) 16.00-18.00 juniorki i młodziczki
25.02 (czwartek) 18.00-20.00 seniorzy i juniorzy
26.02 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
27.02 (sobota) juniorki, juniorzy i seniorzy hala 10.00-11.30 i basen pływacki 11.45-12.45 / młodzicy i dzieci hala 11.30-12.45 i basen 13.00-14.00/ dzieci hala 12.45-14.00
28.02 (niedziela) 8.00-9.00 juniorzy i seniorzy/9.00-10.00 juniorki i młodzicy A /10.00-11.00 młodzicy B/ 11.00-12.00 dzieci i grupa początkująca BASEN KAJAKI KAWĘCZYŃSKA

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez

Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

 

Treningi w styczniu

2.01 (sobota) 10.00-12.00 dzieci, młodzicy, juniorki
2.01 (sobota) 10.00-12.00 seniorzy i juniorzy
3.01 (niedziela) 10.00-12.00 dzieci, młodzicy, juniorki
3.01 (niedziela) 10.00-12.00 seniorzy i juniorzy

4.01 (poniedziałek) 10.00-12.00 dzieci, młodzicy, juniorki
5.01 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
6.01 (środa) 10.00-12.00 dzieci i młodzicy
7.01 (czwartek) 15.00-17.00 seniorzy i juniorzy
7.01 (czwartek) 17.00-19.00 juniorki i młodziczki
8.01 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
9.01 (sobota) 10.00-12.00 dzieci, młodzicy, juniorki
9.01 (sobota) 10.00-12.00 seniorzy i juniorzy
10.01 (niedziela) 10.00-12.00 dzieci, młodzicy, juniorki
10.01 (niedziela) 10.00-12.00 seniorzy i juniorzy

11.01 (poniedziałek) 10.00-12.00 dzieci, młodzicy, juniorki
12.01 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
13.01 (środa)  dzieci i młodzicy godz. 15.00-17.00
14.01 (czwartek) 15.00-17.00 seniorzy i juniorzy
14.01 (czwartek) 17.00-19.00 juniorki i młodziczki
15.01 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
16.01 (sobota) 10.00-12.00 dzieci, młodzicy, juniorki
16.01 (sobota) 10.00-12.00 seniorzy i juniorzy
17.01 (niedziela) 10.00-12.00 dzieci, młodzicy, juniorki
17.01 (niedziela) 10.00-12.00 seniorzy i juniorzy

18.01 (poniedziałek) 10.00-12.00 dzieci, młodzicy, juniorki
19.01 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
20.01 (środa)  dzieci i młodzicy godz. 17.00-19.00
21.01 (czwartek) 16.00-18.00 juniorki i młodziczki
21.01 (czwartek) 18.00-20.00 seniorzy i juniorzy
22.01 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
23.01 (sobota) 10.00-12.00 seniorzy i juniorzy
23.01 (sobota) 10.00-12.00 Dzieci, młodzicy i juniorki (bieg +siłownia)
24.01 (niedziela) 10.00-12.00 seniorzy i juniorzy
24.01 (niedziela) 10.00-11.30 dzieci, młodzicy i juniorki HALA ul. Kawęczyńska 36

25.01 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorki i młodzicy
26.01 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
27.01 (środa)  17.00-19.00 dzieci i młodzicy
28.01 (czwartek) 16.00-18.00 juniorki i młodziczki
28.01 (czwartek) 18.00-20.00 seniorzy i juniorzy
29.01 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
30.01 (sobota) dzieci, młodzicy, juniorki trening w klubie 10.00-12.00
31.01 (niedziela) trening na hali dwie grupy
młodsi 10.00-11.30/ starsi 11.30-13.00

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

Treningi w listopadzie

3.11 (wtorek) dzieci i grupa początkująca trening pływacki 18.00-19.00 ul. Kawęczyńska 36
17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy w klubie
4.11 (środa) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki w klubie
5.11 (czwartek) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki, Juniorzy w klubie
6.11 (piątek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy w klubie
7.11 (sobota) 10.00 – 12.00 Seniorzy, Juniorzy i Juniorki w klubie
młodzicy i juniorki hala 10.00-11.30 i basen 12.00-13.00
dzieci i grupa początkująca hala 11.30-13.00
8.11 (niedziela) trening na basenie na kajakach w grupach 8.00-11.00
10.00 – 12.00 Seniorzy, Juniorzy i Juniorki w klubie

10.11 (wtorek) dzieci i grupa początkująca trening pływacki 18.00-19.00 ul. Kawęczyńska 36
17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy w klubie
11.11 (środa) 10.00-12.00 trening w klubie juniorki, młodzicy, dzieci i grupa początkująca
10.00-12.00 juniorzy i seniorzy
13.11 (piątek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy w klubie
14.11 (sobota) 10.00 – 11.30 Seniorzy, Juniorzy hala, 11.30-12.30 basen pływacki
młodzicy i juniorki hala 11.30-12.45 i basen 13.00-14.00
dzieci i grupa początkująca hala 12.45-14.00

15.11 (niedziela) treningi na basenie na kajakach 8.00-12.00 lub w klubie 10.00-12.00

17.11 (wtorek) dzieci i grupa początkująca trening pływacki 18.00-19.00 ul. Kawęczyńska 36
17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy w klubie
18.11 (środa) 17.00-19.00 trening w klubie juniorki i młodzicy
19.11 (czwartek) 17.00-19.00 trening w klubie juniorki i młodzicy
20.11 (piątek) juniorzy i seniorzy konsultacje kadry
21.11 (sobota) młodzicy i juniorki hala 10.00-11.30 i basen 12.00-13.00
dzieci i grupa początkująca hala 11.30-13.00
8.11 (niedziela) trening na basenie na kajakach w grupach 8.00-12.00 juniorki, młodzicy, dzieci i grupa początkująca

24.11 (wtorek) dzieci i grupa początkująca trening pływacki 18.00-19.00 ul. Kawęczyńska 36
17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy w klubie
25.11 (środa) 17.00-19.00 trening w klubie juniorki i młodzicy
26.11 (czwartek) 17.00-19.00 trening w klubie juniorki i młodzicy
27.11 (piątek) juniorzy i seniorzy trening w klubie
28.11 (sobota) juniorzy hala 10.00-11.30, młodzicy i juniorki hala 11.30- 12.45 i basen 13.00-14.00
dzieci i grupa początkująca hala 12.45-14.00

29.11 (basen) 4 grupy seniorzy/juniorzy 8.00-9.20, juniorki/Młodzicy A 9.20-10.40, młodzicy B 10.40-12.00, dzieci i grupa początkująca 12.00-13.00

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

WOM w Kajak Polo 2020

Warszawska Olimpiada Młodzieży w Kajak Polo odbędzie się w tym roku w sobotę 10 października w Porcie Czerniakowskim.

KONKURENCJE:
Dziewczynki (rocznik 2006 i młodsze)
Chłopcy (rocznik 2006 i młodsi)
W turnieju mogą brać udział drużyny minimum 5-osobowe. Turniej przeprowadzony zostanie zgodnie z obowiązującymi przepisami kajak polo.

Początek turnieju godz. 10.00
Zapowiedź kajakPolo2020

Organizatorem jest Szkolny Związek Sportowy, Mazowiecki Okręgowy Związek Kajakowy i Klub Sportowy Powiśle.

TRENINGI W PAŹDZIERNIKU

01.10 (czwartek) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki, dzieci i grupa początkująca, „Aktywnie nad Wisłą” – grupa rekreacyjna
02.10 (piątek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy
03.10 (sobota) 9.00-11.00 Seniorzy i Juniorzy, 10.00-12.00 Młodzicy i Juniorki
03.10 Sobota Młodzicy start w Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie Kajakowym w Człuchowie
04.10 (niedziela) 9.00-11.00 Seniorzy i Juniorzy

5.10 (poniedziałek) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki, dzieci i grupa początkująca,
6.10 (wtorek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy, „Aktywnie nad Wisłą” – grupa rekreacyjna
7.10 (środa) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki
8.10 (czwartek) ODWOŁANE 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki, dzieci i grupa początkująca
9.10 (piątek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy
10.10 (sobota) 9.00-11.00 Seniorzy i Juniorzy, 10.00-12.00 Juniorki,
Młodzicy i dzieci WOM

11.10 (niedziela) 9.00-11.00 Seniorzy i Juniorzy
młodzicy B i dzieci start treningów na basenie

13.10 (wtorek) dzieci i grupa początkująca trening pływacki 18.00-19.00 ul. Kawęczyńska 36
17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy,
14.10 (środa) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki
15.10 (czwartek) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki
16.10 (piątek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy
17.10 (sobota) tylko hala 10.00-11.30 trening na hali MŁODZICY i JUNIORKI,
11.30-13.00 trening na hali DZIECI
18.10 (niedziela) basen bez zmian8.00-11.00 młodzicy i dzieci trening na basenie na kajakach
10.00-12.00 Juniorki  i  juniorzy trening w klubie na wodzie

20.10 (wtorek) dzieci i grupa początkująca trening pływacki 18.00-19.00 ul. Kawęczyńska 36
17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy,
21.10 (środa) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki
22.10 (czwartek) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki, Juniorzy, Seniorzy
24.10 (sobota) tylko hala 10.00-11.30 trening na hali MŁODZICY,
11.30-13.00 trening na hali DZIECI
25.10 (niedziela) 8.00-11.00 młodzicy i dzieci trening na basenie na kajakach

24-25.10 Juniorki i juniorzy konsultacje kadry narodowej w Szczecinie

27.10 (wtorek) 18.00-19.00 Dzieci i grupa początkująca trening pływacki (ul. Kawęczyńska 36),
17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy,
28.10 (środa) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki
29.10 (czwartek) 15.30-17.00 Juniorki, Młodzicy
30.10 (piątek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy,
31.10 (sobota) 11.00-13.00 Juniorki  woda,
10.30-12.30 Dzieci, Młodzicy i grupa początkująca trening w klubie w terenie.

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

TRENINGI WE WRZEŚNIU

1.09 (wtorek) 17.00-19.00 dzieci i grupa początkująca, 17.00-19.00 juniorzy i seniorzy, 17.00-19.00 „Aktywnie nad Wisłą” – grupa rekreacyjna
2.09 (środa) 16.30-18.30 juniorki i młodzicy A i B, 17.00-19.00 juniorzy i seniorzy
3.09 (czwartek) 17.00-19.00 dzieci i grupa początkująca, 17.00-19.00 „Aktywnie nad Wisłą” – grupa rekreacyjna
4.09 (piątek) wyjazd do Leśnej
5-6.09 (sobota-niedziela) 23 Mistrzostwa Polski Seniorów i 1 Mistrzostwa Polski Młodzików w Kajak Polo

7.09 (poniedziałek) 17.00-19.00 Młodzicy A i B i Juniorki
8.09 (wtorek) 17.00-19.00 „Aktywnie nad Wisłą” – grupa rekreacyjna
17.00-19.00 dzieci i grupa początkująca,
17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy
9.09 (środa) 17.00-19.00 Młodzicy A i Juniorki
10.09 (czwartek) 17.00-19.00 „Aktywnie nad Wisłą” – grupa rekreacyjna
17.00-19.00 dzieci i grupa początkująca, Młodzicy A i B,
11.09 (piątek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy
12.09 (sobota) 10.00-12.00 Juniorki; 10.30-12.30 Seniorzy i Juniorzy;
godz. 12.00 pakowanie sprzętu młodzicy (rocznik 2006,2007,2008) i wyjazd do Chełmży godz. 13.30
13.09 (niedziela) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

14.09 (poniedziałek) 17.00-19.00 Młodzicy, dzieci i grupa początkująca,
15.09 (wtorek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy
16.09 (środa)
17.09 (czwartek) 17.00-19.00 dzieci i grupa początkująca, Młodzicy i Juniorki
18.09 (piątek) Juniorzy wyjazd na konsultacje do Choszczna; Juniorki wyjazd na Turniej do Pragi
19.09 (sobota) 9.00-11.00 Młodzicy A i B, 9.30-11.30 dzieci i grupa początkująca,
20.09 (niedziela) 9.00-11.00 Młodzicy A i B

21.09 (poniedziałek) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki, dzieci i grupa początkująca,
22.09 (wtorek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy, „Aktywnie nad Wisłą” – grupa rekreacyjna
23.09 (środa) 17.00-19.00 Juniorki i młodzicy
24.09 (czwartek) 17.00-19.00 dzieci i grupa początkująca, Młodzicy i Juniorki, „Aktywnie nad Wisłą” – grupa rekreacyjna

28.09 (poniedziałek) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki, dzieci i grupa początkująca,
29.09 (wtorek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy, „Aktywnie nad Wisłą” – grupa rekreacyjna
30.09 (środa) wolne
01.10 (czwartek) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki, dzieci i grupa początkująca, „Aktywnie nad Wisłą” – grupa rekreacyjna
02.10 (piątek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy
03.10 (sobota) 9.00-11.00 Seniorzy i Juniorzy, 10.00-12.00 Młodzicy i Juniorki
04.10 (niedziela) 9.00-11.00 Seniorzy i Juniorzy

03.10 Sobota Młodzicy start w Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie Kajakowym w Człuchowie

 

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.