Treningi w listopadzie

3.11 (wtorek) dzieci i grupa początkująca trening pływacki 18.00-19.00 ul. Kawęczyńska 36
17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy w klubie
4.11 (środa) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki w klubie
5.11 (czwartek) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki, Juniorzy w klubie
6.11 (piątek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy w klubie
7.11 (sobota) 10.00 – 12.00 Seniorzy, Juniorzy i Juniorki w klubie
młodzicy i juniorki hala 10.00-11.30 i basen 12.00-13.00
dzieci i grupa początkująca hala 11.30-13.00
8.11 (niedziela) trening na basenie na kajakach w grupach 8.00-11.00
10.00 – 12.00 Seniorzy, Juniorzy i Juniorki w klubie

10.11 (wtorek) dzieci i grupa początkująca trening pływacki 18.00-19.00 ul. Kawęczyńska 36
17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy w klubie
11.11 (środa) 10.00-12.00 trening w klubie juniorki, młodzicy, dzieci i grupa początkująca
10.00-12.00 juniorzy i seniorzy
13.11 (piątek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy w klubie
14.11 (sobota) 10.00 – 11.30 Seniorzy, Juniorzy hala, 11.30-12.30 basen pływacki
młodzicy i juniorki hala 11.30-12.45 i basen 13.00-14.00
dzieci i grupa początkująca hala 12.45-14.00

15.11 (niedziela) treningi na basenie na kajakach 8.00-12.00 lub w klubie 10.00-12.00

17.11 (wtorek) dzieci i grupa początkująca trening pływacki 18.00-19.00 ul. Kawęczyńska 36
17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy w klubie
18.11 (środa) 17.00-19.00 trening w klubie juniorki i młodzicy
19.11 (czwartek) 17.00-19.00 trening w klubie juniorki i młodzicy
20.11 (piątek) juniorzy i seniorzy konsultacje kadry
21.11 (sobota) młodzicy i juniorki hala 10.00-11.30 i basen 12.00-13.00
dzieci i grupa początkująca hala 11.30-13.00
8.11 (niedziela) trening na basenie na kajakach w grupach 8.00-12.00 juniorki, młodzicy, dzieci i grupa początkująca

24.11 (wtorek) dzieci i grupa początkująca trening pływacki 18.00-19.00 ul. Kawęczyńska 36
17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy w klubie
25.11 (środa) 17.00-19.00 trening w klubie juniorki i młodzicy
26.11 (czwartek) 17.00-19.00 trening w klubie juniorki i młodzicy
27.11 (piątek) juniorzy i seniorzy trening w klubie
28.11 (sobota) juniorzy hala 10.00-11.30, młodzicy i juniorki hala 11.30- 12.45 i basen 13.00-14.00
dzieci i grupa początkująca hala 12.45-14.00

29.11 (basen) 4 grupy seniorzy/juniorzy 8.00-9.20, juniorki/Młodzicy A 9.20-10.40, młodzicy B 10.40-12.00, dzieci i grupa początkująca 12.00-13.00

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

WOM w Kajak Polo 2020

Warszawska Olimpiada Młodzieży w Kajak Polo odbędzie się w tym roku w sobotę 10 października w Porcie Czerniakowskim.

KONKURENCJE:
Dziewczynki (rocznik 2006 i młodsze)
Chłopcy (rocznik 2006 i młodsi)
W turnieju mogą brać udział drużyny minimum 5-osobowe. Turniej przeprowadzony zostanie zgodnie z obowiązującymi przepisami kajak polo.

Początek turnieju godz. 10.00
Zapowiedź kajakPolo2020

Organizatorem jest Szkolny Związek Sportowy, Mazowiecki Okręgowy Związek Kajakowy i Klub Sportowy Powiśle.

TRENINGI W PAŹDZIERNIKU

01.10 (czwartek) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki, dzieci i grupa początkująca, „Aktywnie nad Wisłą” – grupa rekreacyjna
02.10 (piątek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy
03.10 (sobota) 9.00-11.00 Seniorzy i Juniorzy, 10.00-12.00 Młodzicy i Juniorki
03.10 Sobota Młodzicy start w Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie Kajakowym w Człuchowie
04.10 (niedziela) 9.00-11.00 Seniorzy i Juniorzy

5.10 (poniedziałek) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki, dzieci i grupa początkująca,
6.10 (wtorek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy, „Aktywnie nad Wisłą” – grupa rekreacyjna
7.10 (środa) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki
8.10 (czwartek) ODWOŁANE 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki, dzieci i grupa początkująca
9.10 (piątek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy
10.10 (sobota) 9.00-11.00 Seniorzy i Juniorzy, 10.00-12.00 Juniorki,
Młodzicy i dzieci WOM

11.10 (niedziela) 9.00-11.00 Seniorzy i Juniorzy
młodzicy B i dzieci start treningów na basenie

13.10 (wtorek) dzieci i grupa początkująca trening pływacki 18.00-19.00 ul. Kawęczyńska 36
17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy,
14.10 (środa) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki
15.10 (czwartek) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki
16.10 (piątek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy
17.10 (sobota) tylko hala 10.00-11.30 trening na hali MŁODZICY i JUNIORKI,
11.30-13.00 trening na hali DZIECI
18.10 (niedziela) basen bez zmian8.00-11.00 młodzicy i dzieci trening na basenie na kajakach
10.00-12.00 Juniorki  i  juniorzy trening w klubie na wodzie

20.10 (wtorek) dzieci i grupa początkująca trening pływacki 18.00-19.00 ul. Kawęczyńska 36
17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy,
21.10 (środa) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki
22.10 (czwartek) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki, Juniorzy, Seniorzy
24.10 (sobota) tylko hala 10.00-11.30 trening na hali MŁODZICY,
11.30-13.00 trening na hali DZIECI
25.10 (niedziela) 8.00-11.00 młodzicy i dzieci trening na basenie na kajakach

24-25.10 Juniorki i juniorzy konsultacje kadry narodowej w Szczecinie

27.10 (wtorek) 18.00-19.00 Dzieci i grupa początkująca trening pływacki (ul. Kawęczyńska 36),
17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy,
28.10 (środa) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki
29.10 (czwartek) 15.30-17.00 Juniorki, Młodzicy
30.10 (piątek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy,
31.10 (sobota) 11.00-13.00 Juniorki  woda,
10.30-12.30 Dzieci, Młodzicy i grupa początkująca trening w klubie w terenie.

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

TRENINGI WE WRZEŚNIU

1.09 (wtorek) 17.00-19.00 dzieci i grupa początkująca, 17.00-19.00 juniorzy i seniorzy, 17.00-19.00 „Aktywnie nad Wisłą” – grupa rekreacyjna
2.09 (środa) 16.30-18.30 juniorki i młodzicy A i B, 17.00-19.00 juniorzy i seniorzy
3.09 (czwartek) 17.00-19.00 dzieci i grupa początkująca, 17.00-19.00 „Aktywnie nad Wisłą” – grupa rekreacyjna
4.09 (piątek) wyjazd do Leśnej
5-6.09 (sobota-niedziela) 23 Mistrzostwa Polski Seniorów i 1 Mistrzostwa Polski Młodzików w Kajak Polo

7.09 (poniedziałek) 17.00-19.00 Młodzicy A i B i Juniorki
8.09 (wtorek) 17.00-19.00 „Aktywnie nad Wisłą” – grupa rekreacyjna
17.00-19.00 dzieci i grupa początkująca,
17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy
9.09 (środa) 17.00-19.00 Młodzicy A i Juniorki
10.09 (czwartek) 17.00-19.00 „Aktywnie nad Wisłą” – grupa rekreacyjna
17.00-19.00 dzieci i grupa początkująca, Młodzicy A i B,
11.09 (piątek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy
12.09 (sobota) 10.00-12.00 Juniorki; 10.30-12.30 Seniorzy i Juniorzy;
godz. 12.00 pakowanie sprzętu młodzicy (rocznik 2006,2007,2008) i wyjazd do Chełmży godz. 13.30
13.09 (niedziela) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

14.09 (poniedziałek) 17.00-19.00 Młodzicy, dzieci i grupa początkująca,
15.09 (wtorek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy
16.09 (środa)
17.09 (czwartek) 17.00-19.00 dzieci i grupa początkująca, Młodzicy i Juniorki
18.09 (piątek) Juniorzy wyjazd na konsultacje do Choszczna; Juniorki wyjazd na Turniej do Pragi
19.09 (sobota) 9.00-11.00 Młodzicy A i B, 9.30-11.30 dzieci i grupa początkująca,
20.09 (niedziela) 9.00-11.00 Młodzicy A i B

21.09 (poniedziałek) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki, dzieci i grupa początkująca,
22.09 (wtorek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy, „Aktywnie nad Wisłą” – grupa rekreacyjna
23.09 (środa) 17.00-19.00 Juniorki i młodzicy
24.09 (czwartek) 17.00-19.00 dzieci i grupa początkująca, Młodzicy i Juniorki, „Aktywnie nad Wisłą” – grupa rekreacyjna

28.09 (poniedziałek) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki, dzieci i grupa początkująca,
29.09 (wtorek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy, „Aktywnie nad Wisłą” – grupa rekreacyjna
30.09 (środa) wolne
01.10 (czwartek) 17.00-19.00 Młodzicy, Juniorki, dzieci i grupa początkująca, „Aktywnie nad Wisłą” – grupa rekreacyjna
02.10 (piątek) 17.00-19.00 Seniorzy i Juniorzy
03.10 (sobota) 9.00-11.00 Seniorzy i Juniorzy, 10.00-12.00 Młodzicy i Juniorki
04.10 (niedziela) 9.00-11.00 Seniorzy i Juniorzy

03.10 Sobota Młodzicy start w Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie Kajakowym w Człuchowie

 

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

Treningi w sierpniu

3.08 (poniedziałek) 16.30-18.30 juniorki i młodzicy, 17.00-19.00 dzieci i grupa początkująca
4.08 (wtorek) 10.00 -12.00 juniorki i młodzicy, 17.00-19.00 juniorzy i seniorzy
5.08 (środa) 16.30-18.30 juniorki i młodzicy, 17.00-19.00 dzieci i grupa początkująca, 17.00-19.00 juniorzy i seniorzy
6.08 (czwartek) 10.00-12.00 juniorki i młodzicy, 18.00-20.00 juniorzy i seniorzy, 18.00-20.00 Aktywnie nad Wisłą (grupa rekreacyjna)
7.08 (piątek) wyjazd do Katowic
8-9.08 (sobota/niedziela) Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U21)

10.08 (poniedziałek) 16.30-18.30 juniorki i młodzicy
11.08 (wtorek) 17.00-19.00 juniorzy i seniorzy
12.08 (środa) 16.30-18.30 juniorki i młodzicy, 17.00-19.00 dzieci i grupa początkująca, 17.00-19.00 juniorzy i seniorzy
13.08 (czwartek) 18.00-20.00 juniorzy i seniorzy, 18.00-20.00 Aktywnie nad Wisłą (grupa rekreacyjna)
14.08 (piątek) wyjazd do Kalisza
14-16.08.2020  Międzynarodowe Mistrzostwa Kalisza Finał Pucharu Polski oraz Panda Cup w KAJAK POLO

17.08 (poniedziałek) 16.30-18.30 juniorki i młodzicy A i B, 17.00-19.00 Dzieci i grupa początkująca
18.08 (wtorek) 17.00-19.00 juniorzy i seniorzy
19.08 (środa) 16.30-18.30 juniorki i młodzicy A, 17.00-19.00 juniorzy i seniorzy
20.08 (czwartek) 16.30-18.30 Młodzicy B, dzieci i grupa początkująca, 18.00-20.00 Aktywnie nad Wisłą (grupa rekreacyjna)
21.08 (piątek) 17.00-19.00 juniorzy i seniorzy
22.08 (sobota) 9.00-11.00 juniorzy i seniorzy, 9.00-11.00 młodzicy B, 11.00-13.00 młodzicy A i juniorki
23.08 (niedziela) 9.00-11.00 juniorzy i seniorzy, 10.00-12.00 młodzicy A i juniorki

24.08 (poniedziałek) 16.30-18.30 juniorki i młodzicy A i B, 17.00-19.00 Dzieci i grupa początkująca
25.08 (wtorek) 17.00-19.00 juniorzy i seniorzy
26.08 (środa) 16.30-18.30 juniorki i młodzicy A, 17.00-19.00 juniorzy i seniorzy
27.08 (czwartek) 17.00-19.00 Młodzicy B, dzieci i grupa początkująca, 18.00-20.00 Aktywnie nad Wisłą (grupa rekreacyjna)
28.08 (piątek) 17.00-19.00 juniorzy i seniorzy
29.08 (sobota) 9.00-11.00 juniorzy i seniorzy, 9.00-11.00 Młodzicy B, 11.00-13.00 Juniorki i młodzicy A
30.08 (niedziela) 9.00-11.00 juniorzy i seniorzy, 9.30-11.30 Juniorki i młodzicy A
31.08 (poniedziałek) 16.30-18.30 juniorki i młodzicy A i B

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

Treningi w lipcu

20.07 (poniedziałek) 17.00 – 19.00 juniorki i młodzicy

21.07 (wtorek) 17.00-19.00 juniorzy i seniorzy

22.07 (środa) 16.30-18.30 juniorki i młodzicy, 17.00-19.00 dzieci i grupa początkująca, 17.00-19.00 juniorzy i seniorzy

23.07 (czwartek) 10.00 -12.00 juniorki i młodzicy, 18.00-20.00 Aktywnie nad Wisłą (grupa rekreacyjna)

27.07 (poniedziałek) 16.30-18.30 juniorki i młodzicy, 17.00-19.00 dzieci i grupa początkująca

28.07 (wtorek) 10.00-12.00 juniorki i młodzicy, 17.00-19.00 juniorzy i seniorzy

29.07 (środa) 16.30-18.30 juniorki i młodzicy, 17.00-19.00 dzieci i grupa początkująca, 17.00-19.00 juniorzy i seniorzy

30.07 (czwartek) 10.00-12.00 juniorki i młodzicy, 18.00-20.00 juniorzy i seniorzy, 18.00-20.00 Aktywnie nad Wisłą (grupa rekreacyjna)

31.07-02.08.2020 – zawody slalomowe w Drzewicy (młodzicy i juniorzy)

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

Wakacje 2020

Od 30 czerwca do 17 lipca grupa dzieci i młodzieży przebywa na obozie letnim w Stanicy Wodnej PTTK w Bachotku. Na treningi w Warszawie wracamy 20 lipca. Osoby chętne dołączyć do nas na treningi w klubie, prosimy śledzić stronę od połowy lipca, wtedy podamy dokładny grafik treningów.

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje przez M. St. Warszawa.

 

Treningi w czerwcu

1.06 (poniedziałek) Młodzicy B 17.00-19.00, Juniorki i Młodzicy A 17.30-19.30

2.06 (wtorek) Juniorzy i Seniorzy 17.00-19.00

3.06 (środa) Dzieci 16.30-18.30, Młodzicy A i B 17.00-19.00

4.06 (czwartek) Juniorki i Młodzicy A 17.00-19.00

5.06 (piątek) Juniorzy i Seniorzy 17.00-19.00

6.06 (sobota) Juniorzy i Seniorzy 9.00-11.00, Młodzicy B 9.30-11.30, Juniorki i Młodzicy A 10.30-12.30,  Dzieci 11.30-13.30

7.06 (niedziela) Młodzicy B 9.30-11.30, Juniorki i Młodzicy A 10.30-12.30,  Dzieci 11.30-13.30, Juniorzy i Seniorzy 17.00-19.00

8.06 (poniedziałek) Młodzicy B 17.00-19.00, Juniorki i Młodzicy A 17.30-19.30

9.06 (wtorek) Juniorzy i Seniorzy 17.00-19.00

10.06 (środa) Dzieci 16.00-17.30, Młodzicy A i B 17.30-19.30

11.06 (czwartek) Juniorki i Młodzicy A 10.00-12.00, Juniorzy i Seniorzy 16.00-18.00
Aktywnie nad Wisłą (grupa rekreacyjna) 18.00-20.00

12.06 (piątek) Juniorzy i Seniorzy 17.00-19.00

13.06 (sobota) Juniorzy i Seniorzy 9.00-11.00, Juniorki i Młodzicy A 9.30-11.30,  Dzieci 12.00-14.00

14.06 (niedziela) Juniorzy i Seniorzy 9.00-11.00, Młodzicy B 9.30-11.30, Juniorki i Młodzicy A 11.30-13.30

15.06 (poniedziałek) Młodzicy B 17.00-19.00, Juniorki i Młodzicy A 17.30-19.30

16.06 (wtorek) Juniorzy i Seniorzy 17.00-19.00

17.06 (środa) Dzieci 16.30-18.00, Młodzicy A i B 18.00-20.00

18.06 (czwartek) Juniorki i Młodzicy A 17.00-19.00
Aktywnie nad Wisłą (grupa rekreacyjna) 18.00-20.00

19.06 (piątek) Młodzicy B 16.30-18.30, Juniorzy i Seniorzy 17.00-19.00

20.06 (sobota) Juniorzy i Seniorzy 9.00-11.00, Młodzicy B 9.30-11.30, Juniorki i Młodzicy A 9.30-11.30,  Dzieci 12.00-14.00

21.06 (niedziela) Juniorzy i Seniorzy 9.00-11.00, Młodzicy B 9.30-11.30, Juniorki i Młodzicy A 11.0-12.00,  Dzieci 11.30-13.30

22.06 (poniedziałek) Młodzicy B 17.00-19.00, Juniorki i Młodzicy A 17.30-19.30

23.06 (wtorek) Juniorzy i Seniorzy 17.00-19.00

24.06 (środa) Treningi na Żeraniu, Klub Sportowy Spójnia Warszawa, Modlińska 16
Dzieci 16.00-17.30, Młodzicy A i B 17.30-19.30

25.06 (czwartek) Treningi na Żeraniu, Klub Sportowy Spójnia Warszawa, Modlińska 16
Juniorki 16.00-17.30, Juniorzy 17.30-19.00

26.06 (piątek) Młodzicy 16.00-18.00 pakowanie sprzętu, Juniorzy i Seniorzy 17.00-19.00, Juniorki 17.30-19.30

27.06 (sobota) Regaty Otwarcia Sezonu (Dzieci- godziny startów wysłane na e-mail) Klub Sportowy Spójnia Warszawa, Modlińska 16
Juniorzy i Seniorzy 9.00-11.00, Juniorki 17.30-19.30

28. 06 (niedziela) Mistrzostwa Warszawy w Sprincie i Długodystansowe Mistrzostwa Warszawy (dzieci, młodzicy, juniorzy)
godz: 10.30 – 14… (czekamy na program)

29.06 (poniedziałek)

30.06 (wtorek) wyjazd na obóz godz 9.00

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

Treningi w maju

Tydzień 3

18.05 (poniedziałek) Młodzicy 17.00-19.00, Juniorki 18.00-20.00

19.05 (wtorek) Juniorzy 16.00-18.00 i 17.00-19.00

20.05 (środa) Dzieci 16.00-17.30, Młodzicy 17.30-19.30

21.05 (czwartek) Juniorki 17.00-18.00

22.05 (piątek) Juniorzy 16.00-18.00 i 17.00-19.00

23.05 (sobota) Juniorki 10.00-12.00, Młodzicy 11.00-13.00, Dzieci 12.00-13.30

24.05 (niedziela) Juniorzy 9.00-11.00 i 10.00-12.00, Młodzicy 11.00-13.00

Tydzień 4

25.05 (poniedziałek) Młodzicy 17.00-19.00, Juniorki 18.00-20.00

26.05 (wtorek) Juniorzy 16.00-18.00 i 17.00-19.00

27.05 (środa) Dzieci 16.00-17.30, Młodzicy A 17.00-19.00 i Młodzicy B 17.30-19.30

28.05 (czwartek) Juniorki 17.00-18.00

29.05 (piątek) Juniorzy 16.00-18.00 i 17.00-19.00

30.05 (sobota) Młodzicy A 9.00-11.00, Młodzicy B 9.30-11.30, Juniorki 11.00-13.00,  Dzieci 11.30-13.30

31.05 (niedziela) Juniorzy 9.00-11.00 i 10.00-12.00, Młodzicy A 11.00-13.00, Młodzicy B 11.30-13.30

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.