Treningi w czerwcu

30.05 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy i juniorki
30.05 (poniedziałek) 17.30-19.30 dzieci, młodzicy i grupa początkująca
31.05 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy
31.05 (wtorek) 18.00-20.00 zajęcia rekreacyjne KAJAK POLO
31.05 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
1.06 (środa) 17.00-19.00 seniorzy
1.06 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
2.06 (czwartek) 17.30-19.30 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy
2.06 (czwartek) 18.00-20.00 zajęcia rekreacyjne KAJAK POLO
2.06 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
3.06 (piątek) juniorzy U16 i seniorzy wyjazd na turniej do Essen
3.06 (piątek)
16.30-18.30 dzieci, młodzicy (ul. Modlińska 16 – Kanał Żerański)
17.00-19.00 juniorzy i juniorki (ul. Modlińska 16 – Kanał Żerański)
4.06 (sobota)
5.06 (niedziela) Mistrzostwa Warszawy w Sprincie i Długodystansowe Mistrzostwa Warszawy (dzieci, młodzicy, juniorzy – ul. Modlińska 16 /Kanał Żerański)

6.06 (poniedziałek) 17.30-19.30 dzieci, młodzicy i grupa początkująca
7.06 (wtorek)
7.06 (wtorek) 18.00-20.00 zajęcia rekreacyjne KAJAK POLO
7.06 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
8.06 (środa) 17.00-19.00 seniorzy
8.06 (środa) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, seniorki
8.06 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
9.06 (czwartek) 17.30-19.30 juniorzy i juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca
9.06 (czwartek) 18.00-20.00 zajęcia rekreacyjne KAJAK POLO
9.06 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
10.06 (piątek) wyjazd do Kaniowa
11-12.06 (sobota/niedziela) 2 Puchar Polski w Kajak Polo w Kaniowie

13.06 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy i juniorki
13.06 (poniedziałek) 17.30-19.30 dzieci, młodzicy i grupa początkująca
14.06 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy
14.06 (wtorek) 18.00-20.00 zajęcia rekreacyjne KAJAK POLO
15.06 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
16.06 (czwartek)
– 9.00-11.00 juniorzy, juniorki
– 10.00-12.00 dzieci, młodzicy i grupa początkująca
17.06 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy
18.06 (sobota) Mistrzostwa Warszawy w kajakarstwie klasycznym (juniorzy – ul. Modlińska 16 /Kanał Żerański)
19.06 (niedziela)
– 9.00-11.00 seniorzy
– 9.00-11.00 juniorzy, juniorki
– 10.00-12.00 dzieci, młodzicy i grupa początkująca

20.06 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy i juniorki
20.06 (poniedziałek) 17.30-19.30 dzieci, młodzicy i grupa początkująca
21.06 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy
21.06 (wtorek) 18.00-20.00 zajęcia rekreacyjne KAJAK POLO
21.06 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
22.06 (środa) 17.00-19.00 seniorzy
22.06 (środa) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, seniorki
22.06 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
23.06 (czwartek) 17.30-19.30 juniorzy, juniorki, seniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca
23.06 (czwartek) 18.00-20.00 zajęcia rekreacyjne KAJAK POLO
23.06 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
24.06 (piątek)
25.06 (sobota) wyjazd na obóz do Bachotka
26.06 (niedziela)

27.06 (poniedziałek)
28.06 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy
28.06 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
29.06 (środa)
29.06 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
30.06 (czwartek)
30.06 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klubie Sportowym Powiśle współfinansuje m.St. Warszawa

Treningi w maju

1.05 (niedziela) ul. Solec 8
– 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
– 9.30-11.30 juniorzy i juniorki (ul. Solec 8)
– 11.30 -13.30 dzieci i młodzicy (ul. Solec 8)

2.05 (poniedziałek)
– 10.00-12.00 juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8),
– 11.45-13.45 dzieci, młodzicy (ul. Solec 8),
3.05 (wtorek) 10.00-12.00 seniorzy (ul. Solec 8)
4.05 (środa) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
4.05 (środa) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
5.05 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
5.05 (czwartek) 17.30-19.30 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy (ul. Solec 8)
6.05 (piątek) juniorzy, juniorki, seniorzy wyjazd na turniej do Leśnej
7.05 (sobota)
– 10.00-12.00 dzieci, młodzicy (ul. Solec 8)
8.05 (niedziela)
– 10.00-12.00 dzieci, młodzicy (ul. Solec 8)
– 12.00-13.30 grupa początkująca

9.05 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy i juniorki,
9.05 (poniedziałek) 17.30-19.30 dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
10.05 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
10.00 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
11.05 (środa) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
11.05 (środa) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
11.05 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
12.05 (czwartek) 17.30-19.30 juniorzy i juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
12.05 (czwartek) 18.00-20.00 zajęcia rekreacyjne KAJAK POLO
12.05 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
13.05 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
14.05 (sobota)
– 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
– 9.00-12.00 młodzicy  (ul. Solec 8)
– 10.30-12.30 juniorzy i juniorki (ul. Solec 8)
– 10.30-12.30 dzieci (ul. Solec 8)

15.05 (niedziela)
– 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
– 9.00-12.00 młodzicy  (ul. Solec 8)
– 10.30-12.30 juniorzy i juniorki (ul. Solec 8)
– 10.30-12.30 dzieci (ul. Solec 8)
– 12.00-13.30 grupa początkująca

16.05 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy i juniorki,
16.05 (poniedziałek) 17.30-19.30 dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
17.05 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
17.05 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
18.05 (środa) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
18.05 (środa) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
18.05 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
19.05 (czwartek) 17.30-19.30 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
19.05 (czwartek) 18.00-20.00 zajęcia rekreacyjne KAJAK POLO
19.05 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
20.04 (piątek) 16.30-18.30 seniorzy (ul. Solec 8). Juniorzy i juniorki wyjazd na eliminacje do kadry Polski do Kalisza.
21.04 (sobota) – 10.00-12.00 dzieci i młodzicy (ul. Solec 8)
22.05 (niedziela)

23.05 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy i juniorki,
23.05 (poniedziałek) 17.30-19.30 dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
24.05 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
24.05 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
25.05 (środa) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
25.05 (środa) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
26.05 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
26.05 (czwartek) 17.30-19.30 juniorzy, juniorki, seniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
26.05 (czwartek) 18.00-20.00 zajęcia rekreacyjne KAJAK POLO
26.05 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
28.05 (sobota)
– 10.00-12.00 dzieci i młodzicy (ul. Solec 8)
– 10.00-12.00 juniorzy, juniorki i seniorki (ul. Solec 8)
29.05 (niedziela)
– 10.00-12.00 dzieci i młodzicy (ul. Solec 8)
– 10.00-12.00 juniorzy, juniorki i seniorki (ul. Solec 8)

30.05 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy i juniorki,
30.05 (poniedziałek) 17.30-19.30 dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
31.05 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
31.05 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klubie Sportowym Powiśle współfinansuje m.St. Warszawa

Treningi w kwietniu

Grafik treningów dla każdej grupy znajduje się w zakładce GRUPY , poniżej plan na każdy dzień miesiąca:

1.04 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
1.04 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
2.04 (sobota) ul. Solec 8
– 9.00-11.00 seniorzy trening w klubie (ul. Solec 8)
–  9.00-11.00 juniorzy i juniorki trening w klubie (ul. Solec 8)
– 10.00-12.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca trening w klubie (ul. Solec 8)
3.04 (niedziela) ul. Solec 8
– 8.00-10.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca – basen kajaki (ul. Kawęczyńska 36)
– 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
– 9.30-11.30 juniorzy i juniorki (ul. Solec 8)

4.04 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki i grupa początkująca (ul. Solec 8)
5.04 (wtorek) 17-19 seniorzy (ul. Solec 8)
5.04 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
6.04 (środa) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
6.04 (środa) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
6.04 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
7.04 (czwartek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
7.04 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
8.04 (piątek) juniorzy, juniorki, seniorzy wyjazd na turniej do Szczecina
9.04 (sobota)
– 10.00-12.00 dzieci, młodzicy i grupa początkująca trening w klubie (ul. Solec 8)
10.04 (niedziela)
– 10.00-12.00 dzieci, młodzicy i grupa początkująca trening w klubie (ul. Solec 8)

11.04 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy i juniorki, 17.30-19.30 dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
12.04 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
12.04 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
13.04 (środa) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
13.04 (środa) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
13.04 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
14.04 (czwartek) 17.30-19.30 juniorzy i juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
14.04 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
15.04 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)

19.04 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
19.04 (wtorek) 17.30-19.30 dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
19.04 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
20.04 (środa) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
22.04 (środa) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
22.04 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
21.04 (czwartek) 17.30-19.30 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
21.04 (czwartek) 18.00-20.00 zajęcia rekreacyjne KAJAK POLO
21.04 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
22.04 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
23.04 (sobota)
– 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
– 9.30-11.00 juniorzy i juniorki (ul. Solec 8)
– 10.00-12.00 dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
24.04 (niedziela)
– 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
– 9.30-11.30 juniorzy i juniorki (ul. Solec 8)
– 10.00-12.00 dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)

25.04 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy i juniorki, 17.30-19.30 dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
26.04 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
26.04 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
27.04 (środa) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
27.04 (środa) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
27.04 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
28.04 (czwartek) 17.30-19.30 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
28.04 (czwartek) 18.00-20.00 zajęcia rekreacyjne KAJAK POLO
28.04 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
29.04 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
30.04 (sobota)
– 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
– 9.30-11.00 juniorzy i juniorki (ul. Solec 8)

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

Dołącz do nas – nabór do drużyny kajak polo

Zapraszamy na otwarte treningi sekcji dzieci i młodzików do Klubu Sportowego Powiśle. W okresie zimowym trenujemy na basenie na kajakach, prowadzimy treningi ogólnorozwojowe na hali sportowej oraz nauki i doskonalenia pływania.

Grafik „dni otwartych”:

  • 19.03 (sobota) 9.30-11.00 trening ogólnorozwojowy na hali sportowej, gry i zabawy z piłką ręczną (ul. Kawęczyńska 36)
  • 19.03 (sobota) 11.15-12.15 zajęcia na pływalni – nauka i doskonalenie pływania (ul. Kawęczyńska 36)
  • 20.03 (niedziela) kajaki na basenie 9.00-10.00 (ul. Kawęczyńska 36)24.03 (czwartek) 17.00-19.00 trening w klubie (Solec 8) zajęcia w terenie i na siłowni
  • 26.03 (sobota) 9.30-11.00 trening ogólnorozwojowy na hali sportowej, gry i zabawy z piłką ręczną (ul. Kawęczyńska 36)
  • 26.03 (sobota) 11.15-12.15 zajęcia na pływalni – nauka i doskonalenie pływania (ul. Kawęczyńska 36)
  • 27.03 (niedziela) kajaki na basenie 9.00-10.00 (ul. Kawęczyńska 36)
  • 31.03 (czwartek) 17.00-19.00 trening w klubie (Solec 8) zajęcia w terenie i na siłowni
  • 2.04 (sobota) 10.00-12.00 trening w klubie (Solec 8) zajęcia w terenie i na siłowni
  • 3.04 (niedziela) kajaki na basenie 9.00-10.00 (ul. Kawęczyńska 36)
  • Od 4 kwietnia trenujemy tylko w klubie, w Porcie Czerniakowskim przy ul. Solec 8. Trening w zależności od warunków atmosferycznych odbywają się na wodzie, w terenie lub na siłowni.

Pełny grafik dla grupy początkującej znajduje się TUTAJ.

Nie jest wymagana umiejętność pływania, jednak zajęcia pływackie odbywają się w grupie na dużym basenie i proszę wziąć to pod uwagę.
Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy przez Facebook, e-mail klub@kspowisle.pl lub tel. 517 134 833 – proszę podać dzień, rodzaj zajęć, imię, nazwisko oraz wiek dziecka, a także e-mail/telefon przy zapisie na messengerze.

Dla kogo: dzieci i młodzież 8-13 lat
Kim jesteśmy, co robimy?
Na co dzień trenujemy kajak polo i prowadzimy całoroczne szkolenie dzieci i młodzieży. Od października do kwietnia pływamy na kajakach na basenie przy ul. Kawęczyńskiej w Warszawie, w miesiącach letnich w Porcie Czerniakowskim. W ramach sekcji prowadzimy także treningi ogólnorozwojowe na hali sportowej, nauki i doskonalenia pływania, a starsze grupy w okresie zimowych trenują również w klubie przy ul. Solec 8 (biegi w terenie, piłka nożna, siłownia). Organizujemy obozy letnie i zimowe, jeździmy na turnieje w Polsce i za granicą. Można do nas dołączyć przez cały rok w dowolnym czasie.

 

 

 

 

 

 

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

 

 

 

Treningi w marcu 2022

Grafik treningów dla każdej grupy znajduje się w zakładce TRENINGI , poniżej plan na każdy dzień miesiąca:

1.03 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
1.03 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
2.03 (środa) 16.00-18.00 seniorzy (ul. Solec 8)
2.03 (środa) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
3.03 (czwartek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
3.03 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
4.03 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
4.03 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
5.03 (sobota) ul. Solec 8
– 8.00-10.00 seniorzy trening w klubie (ul. Solec 8)
– 9.30-11.00 juniorzy i juniorki, młodzicy, dzieci i grupa początkująca trening na hali oraz trening pływacki 11.15-12.15  (ul. Kawęczyńska 36)
6.03 (niedziela) ul. Solec 8
– 9.00-11.00 seniorzy, juniorzy i juniorki (ul. Solec 8)
– 8.00-10.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca – basen kajaki (ul. Kawęczyńska 36)

7.03 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
8.03 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
8.03 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
9.03 (środa) 16.00-18.00 seniorzy (ul. Solec 8)
9.03 (środa) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
10.03 (czwartek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
10.03 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
11.03 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
11.03 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
12.03 (sobota)
– 9.00-11.00 seniorzy trening w klubie (ul. Solec 8)
– 9.30-11.00 juniorzy i juniorki, młodzicy, dzieci i grupa początkująca trening na hali oraz trening pływacki 11.15-12.15  (ul. Kawęczyńska 36)
13.03 (niedziela)
– 9.00-11.00 seniorzy, juniorzy i juniorki (ul. Solec 8)
– 8.00-10.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca – basen kajaki (ul. Kawęczyńska 36)

14.03 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
15.03 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
15.03 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
16.03 (środa) 16.00-18.00 seniorzy (ul. Solec 8)
16.03 (środa) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, seniorki, (ul. Solec 8)
17.03 (czwartek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
17.03 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
18.03 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
18.03 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
19.03 (sobota)
– 9.00-11.00 seniorzy trening w klubie (ul. Solec 8)
– 9.30-11.30 juniorzy i juniorki (ul. Solec 8)
– 9.30-11.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca trening na hali oraz trening pływacki 11.15-12.15  (ul. Kawęczyńska 36)
20.03 (niedziela)
– 8.00-10.00 młodzicy, dzieci, grupa początkująca – basen kajaki (ul. Kawęczyńska 36)
– 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
– 9.30-11.30 juniorzy i juniorki (ul. Solec 8)

21.03 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
22.03 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
22.03 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
23.03 (środa) 16.00-18.00 seniorzy (ul. Solec 8)
23.03 (środa) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
24.03 (czwartek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
24.03 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
25.03 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
25.03 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
26.03 (sobota)
– 9.00-11.00 seniorzy trening w klubie (ul. Solec 8)
– ………………………. juniorzy i juniorki (ul. Solec 8)
– 9.30-11.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca trening na hali oraz trening pływacki 11.15-12.15  (ul. Kawęczyńska 36)
27.03 (niedziela)
– 8.00-10.00 młodzicy, dzieci, grupa początkująca – basen kajaki (ul. Kawęczyńska 36)
– 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
– ………………………….. juniorzy i juniorki (ul. Solec 8)

28.03 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
29.03 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
29.03 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
30.03 (środa) 16.00-18.00 seniorzy (ul. Solec 8)
30.03 (środa) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
31.03 (czwartek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
31.03 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

 

Treningi w lutym

31.01 (poniedziałek) 10.00-12.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
1.02 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
1.02 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
2.02 (środa) 10.00-12.00 młodzicy, juniorzy, juniorki
2.02 (środa) 16.00-18.00 seniorzy (ul. Solec 8)
3.02 (czwartek) 10.00-12.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
3.01 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
5.02 (sobota) wyjazd na obóz zimowy do Szklarskiej Poręby

8.02 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
8.02 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
9.02 (środa) 16.00-18.00 seniorzy (ul. Solec 8)
10.01 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
11.02 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
11.02 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
12.02 (sobota) 8.00-10.00 seniorzy (ul. Solec 8)
13.02 (niedziela) 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
13.02 (niedziela) koniec obozu w Szklarskiej Porębie

14.02 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
15.02 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
15.02 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
16.02 (środa) 16.00-18.00 seniorzy (ul. Solec 8)
16.02 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
17.02 (czwartek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
17.02 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
18.02 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
18.02 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
19.02 (sobota) 8.00-10.00 seniorzy (ul. Solec 8)
19.02 (sobota):
– 8.00-9.30 juniorzy i juniorki hala oraz basen pływacki 9.45-10.45 (ul. Kawęczyńska 36)
– 9.30-11.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca trening na hali oraz trening pływacki 11.15-12.15  (ul. Kawęczyńska 36)
20.02 (niedziela) 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
20.02 (niedziela) 8.00-11.00 juniorzy, juniorki, młodzicy i dzieci basen kajaki (ul. Kawęczyńska 36)

21.02 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
22.02 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
22.02 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
23.02 (środa) 16.00-18.00 seniorzy (ul. Solec 8)
23.02 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
24.02 (czwartek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
24.02 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
24.02 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
25.02 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
26.02 (sobota) 8.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
26.02 (sobota):
– 8.00-9.30 juniorzy i juniorki hala oraz basen pływacki 9.45-10.45 (ul. Kawęczyńska 36)
– 9.30-11.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca trening na hali oraz trening pływacki 11.15-12.15  (ul. Kawęczyńska 36)
27.02 (niedziela) 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
27.02 (niedziela) 8.00-11.00 juniorzy, juniorki, młodzicy i dzieci basen kajaki (ul. Kawęczyńska 36)

28.02 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

Wakacje 2022

Termin: 25.06-10.07.2022 (16 dni)
Miejsce: Ośrodek PTTK Bachotek

Termin: 25 czerwca – 10 lipca 2022 (16 dni)
Obóz letni organizowany jest dla najmłodszych grup trenujących w naszym klubie (dla dzieci od ok. 10 lat). W obozie mogą wziąć udział również dzieci, które dotychczas nie uczestniczyły w treningach kajak polo w naszym klubie. W koszt obozu wchodzą: przejazdy autokarem, sprzęt do kajak polo, zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek), ubezpieczenie NNW sport, opieka trenerów.
Miejsce: Ośrodek PTTK Bachotek
Ośrodek położony nad Jeziorem Bachotek niedaleko Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie) http://www.brodnica.pttk.pl/pl/start
Ilość uczestników: 30 osób
Ilość trenerów/opiekunów
: 4
Zakwaterowanie: pokoje 3 -osobowe z łazienkami w budynku murowanym
Koszt:
Płatności: I rata 500zł – w celu rezerwacji miejsca
Pozostała kwota do 20.06.2022.
Płatność przelewem na konto o numerze: 33 2030 0045 1110 0000 0253 9650
W opisie proszę podać: imię i nazwisko uczestnika, oraz informacje o wpłacie I, II lub III rata.

Warunki uczestnictwa:
* orzeczenie od lekarza o zdolności do uprawiania kajakarstwa/kajak polo, ważne 12 miesięcy badania
* wypełniona i przekazana trenerom karta kolonijna 2022

Wszelkie pytania dotyczące obozu oraz sekcji dziecięcej prosimy kierować do Trenerki Krystyny Nowackiej tel 517134833 lub klub@kspowisle.pl

 

Treningi w styczniu

3.01 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
4.01 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
5.01 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki, seniorzy (ul. Solec 8)
6.01 (czwartek) 10.00-12.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
6.01 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
7.12 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
7.01 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
8.01 (sobota) ul. Solec 8
– 9.00 – 11.00 seniorzy
– 10.00-12.00 juniorzy, juniorki, młodzicy, dzieci, grupa początkująca
9.01 (niedziela) ul. Solec 8
– 9.00 – 11.00 seniorzy, juniorzy, juniorki
– 10.30-12.30 młodzicy, dzieci, grupa początkująca

10.01 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
11.01 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
12.01 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki, seniorzy (ul. Solec 8)
13.01 (czwartek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
13.01 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
14.12 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
14.01 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
15.01 (sobota)
– 8.00-9.30 seniorzy, juniorzy i juniorki-  basen pływacki 9.45-10.45 (ul. Kawęczyńska 36)
– 11.15-12.15 młodzicy, dzieci i grupa początkująca  TYLKO trening pływacki   (ul. Kawęczyńska 36)
16.01 (niedziela)
– 8.00-12.00 seniorzy, juniorzy, juniorki, młodzicy i dzieci basen kajaki (ul. Kawęczyńska 36)

17.01 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
18.01 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
19.01 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki, seniorzy (ul. Solec 8)
20.01 (czwartek) ODWOŁANY 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
20.01 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
21.12 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
21.01 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
22.01 (sobota)
– 8.00-9.30 seniorzy, juniorzy i juniorki hala oraz basen pływacki 9.45-10.45 (ul. Kawęczyńska 36)
– 9.30-11.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca trening na hali oraz trening pływacki 11.15-12.15  (ul. Kawęczyńska 36)
23.01 (niedziela)
– 8.00-12.00 seniorzy, juniorzy, juniorki, młodzicy i dzieci basen kajaki (ul. Kawęczyńska 36)

24.01 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
25.01 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
26.01 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki, seniorzy (ul. Solec 8)
27.01 (czwartek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
27.01 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
28.12 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
28.01 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
29.01 (sobota) ul. Solec 8
– 10.00-12.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca – trening w klubie

30.01 (niedziela) ul. Solec 8
– 10.00-12.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca – trening w klubie

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

Ferie zimowe 2022

Termin: 5-13.02.2022 (8 dni)
Miejsce: Szklarska Poręba, Dom Wczasowy JAŚ

Koszt: informacja u trenerki 517 134 833
Koszt obejmuje: dojazd do Szklarskiej Poręby autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie, dojazd na trasy narciarstwa biegowego w Jakuszycach, wypożyczenie sprzętu, treningi na hali, siłowni i na basenie, opiekę instruktorów/trenerów, ubezpieczenie.