Treningi w lutym

31.01 (poniedziałek) 10.00-12.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
1.02 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
1.02 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
2.02 (środa) 10.00-12.00 młodzicy, juniorzy, juniorki
2.02 (środa) 16.00-18.00 seniorzy (ul. Solec 8)
3.02 (czwartek) 10.00-12.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
3.01 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
5.02 (sobota) wyjazd na obóz zimowy do Szklarskiej Poręby

8.02 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
8.02 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
9.02 (środa) 16.00-18.00 seniorzy (ul. Solec 8)
10.01 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
11.02 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
11.02 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
12.02 (sobota) 8.00-10.00 seniorzy (ul. Solec 8)
13.02 (niedziela) 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
13.02 (niedziela) koniec obozu w Szklarskiej Porębie

14.02 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
15.02 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
15.02 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
16.02 (środa) 16.00-18.00 seniorzy (ul. Solec 8)
16.02 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
17.02 (czwartek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
17.02 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
18.02 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
18.02 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
19.02 (sobota) 8.00-10.00 seniorzy (ul. Solec 8)
19.02 (sobota):
– 8.00-9.30 juniorzy i juniorki hala oraz basen pływacki 9.45-10.45 (ul. Kawęczyńska 36)
– 9.30-11.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca trening na hali oraz trening pływacki 11.15-12.15  (ul. Kawęczyńska 36)
20.02 (niedziela) 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
20.02 (niedziela) 8.00-11.00 juniorzy, juniorki, młodzicy i dzieci basen kajaki (ul. Kawęczyńska 36)

21.02 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
22.02 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
22.02 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
23.02 (środa) 16.00-18.00 seniorzy (ul. Solec 8)
23.02 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki (ul. Solec 8)
24.02 (czwartek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
24.02 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
24.02 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
25.02 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
26.02 (sobota) 8.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
26.02 (sobota):
– 8.00-9.30 juniorzy i juniorki hala oraz basen pływacki 9.45-10.45 (ul. Kawęczyńska 36)
– 9.30-11.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca trening na hali oraz trening pływacki 11.15-12.15  (ul. Kawęczyńska 36)
27.02 (niedziela) 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)
27.02 (niedziela) 8.00-11.00 juniorzy, juniorki, młodzicy i dzieci basen kajaki (ul. Kawęczyńska 36)

28.02 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

Wakacje 2022

Termin: 25.06-10.07.2022 (16 dni)
Miejsce: Ośrodek PTTK Bachotek

Termin: 25 czerwca – 10 lipca 2022 (16 dni)
Obóz letni organizowany jest dla najmłodszych grup trenujących w naszym klubie (dla dzieci od ok. 10 lat). W obozie mogą wziąć udział również dzieci, które dotychczas nie uczestniczyły w treningach kajak polo w naszym klubie. W koszt obozu wchodzą: przejazdy autokarem, sprzęt do kajak polo, zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek), ubezpieczenie NNW sport, opieka trenerów.
Miejsce: Ośrodek PTTK Bachotek
Ośrodek położony nad Jeziorem Bachotek niedaleko Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie) http://www.brodnica.pttk.pl/pl/start
Ilość uczestników: 30 osób
Ilość trenerów/opiekunów
: 4
Zakwaterowanie: pokoje 3 -osobowe z łazienkami w budynku murowanym
Koszt:
Płatności: I rata 500zł – w celu rezerwacji miejsca
Pozostała kwota do 20.06.2022.
Płatność przelewem na konto o numerze: 33 2030 0045 1110 0000 0253 9650
W opisie proszę podać: imię i nazwisko uczestnika, oraz informacje o wpłacie I, II lub III rata.

Warunki uczestnictwa:
* orzeczenie od lekarza o zdolności do uprawiania kajakarstwa/kajak polo, ważne 12 miesięcy badania
* wypełniona i przekazana trenerom karta kolonijna 2022

Wszelkie pytania dotyczące obozu oraz sekcji dziecięcej prosimy kierować do Trenerki Krystyny Nowackiej tel 517134833 lub klub@kspowisle.pl

 

Treningi w styczniu

3.01 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
4.01 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
5.01 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki, seniorzy (ul. Solec 8)
6.01 (czwartek) 10.00-12.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
6.01 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
7.12 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
7.01 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
8.01 (sobota) ul. Solec 8
– 9.00 – 11.00 seniorzy
– 10.00-12.00 juniorzy, juniorki, młodzicy, dzieci, grupa początkująca
9.01 (niedziela) ul. Solec 8
– 9.00 – 11.00 seniorzy, juniorzy, juniorki
– 10.30-12.30 młodzicy, dzieci, grupa początkująca

10.01 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
11.01 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
12.01 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki, seniorzy (ul. Solec 8)
13.01 (czwartek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
13.01 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
14.12 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
14.01 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
15.01 (sobota)
– 8.00-9.30 seniorzy, juniorzy i juniorki-  basen pływacki 9.45-10.45 (ul. Kawęczyńska 36)
– 11.15-12.15 młodzicy, dzieci i grupa początkująca  TYLKO trening pływacki   (ul. Kawęczyńska 36)
16.01 (niedziela)
– 8.00-12.00 seniorzy, juniorzy, juniorki, młodzicy i dzieci basen kajaki (ul. Kawęczyńska 36)

17.01 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
18.01 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
19.01 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki, seniorzy (ul. Solec 8)
20.01 (czwartek) ODWOŁANY 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
20.01 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
21.12 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
21.01 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
22.01 (sobota)
– 8.00-9.30 seniorzy, juniorzy i juniorki hala oraz basen pływacki 9.45-10.45 (ul. Kawęczyńska 36)
– 9.30-11.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca trening na hali oraz trening pływacki 11.15-12.15  (ul. Kawęczyńska 36)
23.01 (niedziela)
– 8.00-12.00 seniorzy, juniorzy, juniorki, młodzicy i dzieci basen kajaki (ul. Kawęczyńska 36)

24.01 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
25.01 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
26.01 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki, seniorzy (ul. Solec 8)
27.01 (czwartek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
27.01 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
28.12 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
28.01 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
29.01 (sobota) ul. Solec 8
– 10.00-12.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca – trening w klubie

30.01 (niedziela) ul. Solec 8
– 10.00-12.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca – trening w klubie

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

Ferie zimowe 2022

Termin: 5-13.02.2022 (8 dni)
Miejsce: Szklarska Poręba, Dom Wczasowy JAŚ

Koszt: informacja u trenerki 517 134 833
Koszt obejmuje: dojazd do Szklarskiej Poręby autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie, dojazd na trasy narciarstwa biegowego w Jakuszycach, wypożyczenie sprzętu, treningi na hali, siłowni i na basenie, opiekę instruktorów/trenerów, ubezpieczenie.

Treningi w grudniu

1.12 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki, seniorzy (ul. Solec 8)
2.12 (czwartek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
2.12 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
3.12 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
3.12 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
4.12 (sobota)
– 8.00-9.00 seniorzy, juniorzy i juniorki trening w terenie (ul. Solec 8)
– 9.45-10.45 seniorzy, juniorzy i juniorki basen trening pływacki (ul. Kawęczyńska 36)
– 11.15-12.15 młodzicy i dzieci trening pływacki (ul. Kawęczyńska 36)
5.12 (niedziela)
– 8.00-12.00 seniorzy, juniorzy, juniorki, młodzicy i dzieci basen kajaki (ul. Kawęczyńska 36)

6.12 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
7.12 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
7.12 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
8.12 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki, seniorzy (ul. Solec 8)
9.12 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
10.12 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
10.12 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
11.12 (sobota)
– 8.00-9.30 seniorzy, juniorzy i juniorki hala oraz basen pływacki 9.45-10.45 (ul. Kawęczyńska 36)
– 9.30-11.00 młodzicy i dzieci trening na hali, 11.15-12.15 młodzicy i dzieci trening pływacki (ul. Kawęczyńska 36)
12.12 (niedziela)
– 8.00-12.00 seniorzy, juniorzy, juniorki, młodzicy i dzieci basen kajaki (ul. Kawęczyńska 36)

13.12 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
14.12 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
14.12 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
15.12 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki, seniorzy (ul. Solec 8)
16.12 (czwartek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki trening w klubie (ul. Solec 8)
16.12 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
18.12 (sobota)
– 8.00-9.30 seniorzy, juniorzy i juniorki hala oraz basen pływacki 9.45-10.45 (ul. Kawęczyńska 36)
– 9.30-11.00 młodzicy i dzieci trening na hali, 11.15-12.15 młodzicy i dzieci trening pływacki (ul. Kawęczyńska 36)
19.12 (niedziela)
– 8.00-12.00 seniorzy, juniorzy, juniorki, młodzicy i dzieci basen kajaki (ul. Kawęczyńska 36)

20.12 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
21.12 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
21.12 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
22.12 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki, seniorzy (ul. Solec 8)
23.12 (czwartek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki trening w klubie (ul. Solec 8)

27.12 (poniedziałek) 10.00-12.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki
28.12 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
29.12 (środa) 10.00-12.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki; 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
30.12 (czwartek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki

02.01 (niedziela) 9.00-11.00 seniorzy (ul. Solec 8)

2.01 (niedziela) młodzicy, dzieci i grupa początkująca 10.30-12.00 trening w klubie

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle dofinansowano ze środków budżetu państwa. Program „Klub” – edycja 2021.

Treningi w listopadzie

2.11 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy
2.11 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
3.11 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki
4.11 (czwartek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy i grupa początkująca
4.11 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
5.11 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy
5.11 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
6.11 (sobota)
– 8.00-9.30 juniorzy i juniorki hala oraz basen pływacki 9.45-10.45
– 9.30-11.00 młodzicy i dzieci trening na hali, 11.15-12.15 młodzicy i dzieci trening pływacki (Kawęczyńska 36)
– 9.00-11.00 seniorzy,
7.10 (niedziela)
– 8.00-11.00 juniorzy, juniorki, młodzicy i dzieci basen kajaki (Kawęczyńska 36)
– 9.00-11.00 seniorzy

8.11 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca
9.11 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy
9.11 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
10.11 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki
11.11 (czwartek) 10.00-12.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki trening w klubie 
12.11 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy
12.11 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
13.11 (sobota)
– 8.00-9.30 juniorzy i juniorki hala oraz basen pływacki 9.45-10.45
– 9.30-11.00 młodzicy i dzieci trening na hali, 11.15-12.15 młodzicy i dzieci trening pływacki (Kawęczyńska 36)
– 9.00-11.00 seniorzy,
14.11 (niedziela)
– 8.00-11.00 juniorzy, juniorki, młodzicy i dzieci basen kajaki (Kawęczyńska 36)
– 9.00-11.00 seniorzy

15.11 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca
16.11 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy
16.11 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
17.11 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki
18.11 (czwartek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki trening w klubie
18.11 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
20.11 (sobota) 9.30-11.00 młodzicy i dzieci trening na hali, 11.15-12.15 młodzicy i dzieci trening pływacki (Kawęczyńska 36)
juniorzy i seniorzy Turniej na Litwie
21.11 (niedziela) 8.00-10.00młodzicy i dzieci basen kajaki (Kawęczyńska 36)
juniorzy i seniorzy Turniej na Litwie

22.11 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca
23.11 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy
23.11 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
24.11 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki
25.11 (czwartek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki trening w klubie
25.11 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
26.11 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy
26.11 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
27.11 (sobota)
– 8.00-9.30 seniorzy, juniorzy i juniorki hala oraz basen pływacki 9.45-10.45
– 9.30-11.00 młodzicy i dzieci trening na hali, 11.15-12.15 młodzicy i dzieci trening pływacki (Kawęczyńska 36)
28.11 (niedziela)
– 8.00-10.00 seniorzy, juniorzy, juniorki basen kajaki
– 10.00-12.00 młodzicy i dzieci basen kajaki

29.11 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca
30.11 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy
30.11 (wtorek) 19.30-21.30 zajęcia rekreacyjne

 

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle dofinansowano ze środków budżetu państwa. Program „Klub” – edycja 2021.

Treningi w październiku

1.10 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy
2.10 (sobota) Młodzicy 2007-2009 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w slalomie – Chełmża
3.10 (niedziela)

4.10 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, seniorzy
6.10 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki
7.10 (czwartek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy i grupa początkująca
9.10 (sobota) 9.00-11.00 seniorzy i juniorzy, 10.00-12.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca
10.10 (niedziela)

11.10 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorki, juniorzy, młodzicy, dzieci i grupa początkująca
12.10 (wtorek) wolne
13.10 (środa) 17.00-19.00 seniorzy, juniorki, juniorzy
14.10 (czwartek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy i grupa początkująca (pakowanie kajaków i trening na lądzie)
15.10 (piątek) wolne
16.10 (sobota) 9.00 – 11.00 seniorzy – trening na lądzie – gry zespołowe
16.10 (sobota) 10.00 – 12.00 juniorzy i juniorki – trening w Klubie – woda i siłownia
16.10 (sobota) 9.30-11.00 młodzicy i dzieci trening na hali, 11.15-12.15 młodzicy i dzieci trening pływacki (Kawęczyńska 36)
17.10 (niedziela) 10.00 – 12.00 juniorzy i juniorki – trening w Klubie – woda
17.10 (niedziela) 8.00-10.00 młodzicy i dzieci basen kajaki (Kawęczyńska 36)

18.10 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorki, juniorzy, młodzicy, dzieci i grupa początkująca
19.10 (wtorek) wolne
20.10 (środa) 17.00-19.00 seniorzy, juniorki, juniorzy
21.10 (czwartek) 17.00 -19.00 dzieci, młodzicy i grupa początkująca
22.10 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy
23.10 (sobota) 9.00 – 11.00 seniorzy, juniorki, juniorzy – trening na lądzie – gry zespołowe
23.10 (sobota) 9.30-11.00 młodzicy i dzieci trening na hali, 11.15-12.15 młodzicy i dzieci trening pływacki (Kawęczyńska 36)
24.10 (niedziela) 9.00 – 11.00 juniorki, juniorzy – trening na wodzie lub na lądzie (w zależności od pogody)
24.10 (niedziela) 8.00-10.00 młodzicy i dzieci basen kajaki (Kawęczyńska 36)

25.10 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorki, juniorzy, młodzicy, dzieci i grupa początkująca
26.10 (wtorek)17.00-19.00 seniorzy
27.10 (środa) 17.00-19.00 seniorzy, juniorki, juniorzy
28.10 (czwartek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy i grupa początkująca
29.10 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy
30.10 (sobota) 9.00-11.00 seniorzy, juniorzy i juniorki
31.10 (niedziela) 9.00-11.00 juniorzy, juniorki, młodzicy i dzieci – trening w klubie

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle dofinansowano ze środków budżetu państwa. Program „Klub” – edycja 2021.

Nabór do najmłodszych grup

Zapraszamy na kajaki! Zajęcia dla najmłodszej/początkującej grupy przez cały wrzesień w poniedziałki o 17.00 i w czwartki o 17.30. Szczegółowy grafik poniżej 🔻🔻🔻

W okresie zimowym kajaki na basenie w każdą niedzielę przed południem od 17 października.

Grupa początkująca: 10-13 lat (+/- 1)

ul. Solec 8, Port Czerniakowski
Szczegóły treningi

 

 

 

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle dofinansowano ze środków budżetu państwa. Program „Klub” – edycja 2021.

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

Treningi we wrześniu

1.09 (środa) 17.00-19.00 juniorzy młodsi i juniorki; 17.00-19.00 seniorzy, 17.00-19.00 młodzicy i dzieci
2.09 (czwartek) 17.30-19.30 dzieci i grupa początkująca
2.09 (czwartek) 17.30-19.30 Aktywnie nad Wisłą – grupa rekreacyjna
3.09 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy
4.09 (sobota) 9.00-11.00 seniorzy, 9.30 – 11.30 młodzicy, 10.30-12.30 juniorki i juniorzy młodsi, 11.00 – 12.30 dzieci i grupa początkująca
5.09 (niedziela) 9.00-11.00 seniorzy, 9.30-11.30 młodzicy, 10.30 – 12.30 juniorki i juniorzy młodsi,

6.09 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorki, juniorzy, młodzicy, dzieci i grupa początkująca
7.09 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy
8.09 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, seniorzy, juniorki, juniorzy
9.09 (czwartek) 17.30-19.30 dzieci i grupa początkująca
9.09 (czwartek) 17.30-19.30 Aktywnie nad Wisłą – grupa rekreacyjna

13.09 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorki, juniorzy, młodzicy, dzieci i grupa początkująca
14.09 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy
15.09 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, seniorzy juniorki, juniorzy
16.09 (czwartek) 17.30-19.30 dzieci i grupa początkująca
16.09 (czwartek) 17.30-19.30 Aktywnie nad Wisłą – grupa rekreacyjna
17.09 (piątek) wyjazd na Mistrzostwa Polski do Kaniowa
18-19.09 (sobota-niedziela) Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzików

20.09 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorki, juniorzy, młodzicy, dzieci i grupa początkująca
21.09 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy
22.09 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, seniorzy juniorki, juniorzy
23.09 (czwartek) 17.30-19.30 dzieci i grupa początkująca
23.09 (czwartek) 17.30-19.30 Aktywnie nad Wisłą – grupa rekreacyjna
24.09 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy
25.09 (sobota) seniorzy, juniorzy, juniorki i młodzicy
26.09 (niedziela) 9.00-11.00 seniorzy, 10.00 -12.00 młodzicy, 11.00-12.30 dzieci i grupa początkująca – po meczach piknik w klubie dla wszystkich – Warszawska Olimpiada Młodzieży w Kajak

27.09 (poniedziałek) 17.00-19.00 juniorki, juniorzy, młodzicy, dzieci i grupa początkująca
28.09 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy
29.09 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, seniorzy juniorki, juniorzy
30.09 (czwartek) 17.30-19.30 dzieci i grupa początkująca
30.09 (czwartek) 17.30-19.30 Aktywnie nad Wisłą – grupa rekreacyjna

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle dofinansowano ze środków budżetu państwa. Program „Klub” – edycja 2021.

Treningi w sierpniu

2.08 (poniedziałek) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy i juniorki
3.08 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy
4.08 (środa) seniorzy, juniorki i juniorzy
5.08 (czwartek) 10.00-12.00 młodzicy, juniorzy i juniorki
5.08 (czwartek) 18.00-20.00 Aktywnie nad Wisłą – grupa rekreacyjna

12.08 (czwartek) 10.00-12.00 młodzicy i juniorzy młodsi
12.08 (czwartek) 18.00-20.00 Aktywnie nad Wisłą – grupa rekreacyjna
14.08 (sobota) 9.00-11.00 młodzicy, juniorki i juniorzy młodsi
15.08 (niedziela) 9.00-11.00 młodzicy, juniorki i juniorzy młodsi

16.08 (poniedziałek)  młodzicy, juniorki i juniorzy młodsi – przesunięty na wtorek o 10.00-12.00, 17.00-19.00 dzieci i grupa początkująca – odwołane z powodu ulewy
17.08 (wtorek) 10.00-12.00 młodzicy, juniorki i juniorzy młodsi, 17.00-19.00 seniorzy
18.08 (środa) 17.00-19.00 juniorzy młodsi i juniorki; 17.00-19.00 seniorzy
19.08 (czwartek) 10.00-12.00 młodzicy, juniorzy młodsi i juniorki, 18.00-19.30 dzieci i grupa początkująca
19.08 (czwartek) 18.00-20.00 Aktywnie nad Wisłą – grupa rekreacyjna
20.08 (piątek) wyjazd do Kalisza

21-22.08.2021 3 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U21 i 18 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w kajak polo w Kaliszu

23.08 (poniedziałek) 17.00-19.00 młodzicy, juniorki i juniorzy młodsi, dzieci i grupa początkująca
24.08 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy
25.08 (środa) 17.00-19.00 juniorzy młodsi i juniorki; 17.00-19.00 seniorzy, 17.00-19.00 młodzicy i dzieci
26.08 (czwartek) 17.30-19.30 dzieci i grupa początkująca
26.08 (czwartek) 18.00-20.00 Aktywnie nad Wisłą – grupa rekreacyjna
27.08 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy
28.08 (sobota) 9.00-11.00 seniorzy, 10.30-12.30 młodzicy i juniorzy młodsi,
29.08 (niedziela) 9.00-11.00 seniorzy, 10.30-12.30 młodzicy i juniorzy młodsi.

30.08 (poniedziałek) 17.00-19.00 młodzicy, juniorki i juniorzy młodsi, dzieci i grupa początkująca
31.08 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy
1.09 (środa) 17.00-19.00 juniorzy młodsi i juniorki; 17.00-19.00 seniorzy, 17.00-19.00 młodzicy i dzieci
2.09 (czwartek) 17.30-19.30 dzieci i grupa początkująca
2.09 (czwartek) 18.00-20.00 Aktywnie nad Wisłą – grupa rekreacyjna
3.09 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy
4.09 (sobota) 9.00-11.00 seniorzy, 9.30 – 11.30 młodzicy, 10.30-12.30 juniorki i juniorzy młodsi, 11.00 – 12.30 dzieci
5.09 (niedziela) 9.00-11.00 seniorzy, 9.30-11.30 młodzicy, 10.30 – 12.30 juniorki i juniorzy młodsi

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle dofinansowano ze środków budżetu państwa. Program „Klub” – edycja 2021.