KPCUP.PL 2013 – zapowiedź

W dniach 8 i 9 czerwca w Kaniowie startuje kolejna, już trzecia edycja Międzynarodowego Pucharu Polski (KPCUP.PL). Puchar Polski rozgrywany jest od 2011 roku. Na cały Puchar składają się 3 turnieje. W poprzednich dwóch edycjach rozgrywki odbywały się w Leśniej, Choszcznie i na Mazowszu (Warszawa i Kozienice). W tym sezonie gramy po raz pierwszy w Kaniowie, następnie w Choszcznie i finał w Kozienicach. W pierwszym roku istnienia Puchar rozgrywany był tylko w jednej kategorii senioroskiej – I dywizja. W drugim roku dołączyła II dywizja w której grają kobiety i juniorzy, w tym sezonie stworzona została III dywizja dla młodzików. Wyniki ubiegłorocznej edycji:
wyniki2012

Harmonogram 2013:
8-9 czerwca – Kaniów
13-14 lipca 22-23 czerwca – Choszczno
20-21 lipca – Kozienice FINAŁ

Organizatorem Pucharu jest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa (SITK) wraz z organizatorami poszczególnych edycji.

Klub Sportowy Powiśle reprezentować będą dwie drużyny: męska, która zagra w I dywizji, oraz damska, która grać będzie w II dywizji.

Drużyny, które zwyciężą w poszczególnych dywizjach w całym cyklu  KPCUP.PL otrzymują trofeum, które jest przechodnie i jeśli w następnej edycji  zwycięży inna drużyna, musi zostać jej przekazane.

puchar2

Komentarze są wyłączone.