Treningi we wrześniu

  1. 1-2.09 (sobota-niedziela) Mistrzostwa Polski Seniorów i Ogólnopolski Turniej Młodzików w Choszcznie
    4.09 (wtorek) starsi trening 17.15
    5.09 (środa) starsi i młodsi trening 17.15
    7.09 (piątek) starsi trening 17.15
    8.09 (sobota) 10.00 młodsi, 11.00 starsi, 12.00 grupa początkująca
    9.09 (niedziela) 10.00 młodsi, 11.00 starsi, 12.00 grupa początkująca
    11.09 (wtorek) starsi trening 17.15
    12.09 (środa) starsi 17.15 i młodsi trening 17.00 ZMIANA
    14.09 piątek) starsi trening 17.15
    15.09 (sobota) młodsi 10.00, starsi 11.00, 12.00 grupa począrkująca
    16.09 (niedziela) 10.00 młodsi, 11.00 starsi, 12.00 grupa początkująca
    18.09 wtorek) starsi trening 17.15
    19.09 (środa) starsi 17.15 i młodsi trening 17
    21.09 (piątek) starsi 17.15
    22.09 (sobota) 10.00 młodsi, 11.00 starsi, 12.00 grupa początkująca
    23.09 (niedziela) Mistrzostwa Warszawy Młodzików (wszyscy rocznik 2004 i młodsi) i piknik w klubie na zakończenie sezonu (zawodnicy, rodzice, trenerzy)
    25.09 (wtorek) starsi trening 17.15
    26.09 (środa) starsi 17.15 i młodsi trening 17
    28.09 (piątek) starsi trening 17.15
    29.09 (sobota) 10.00 młodsi, 11.00 starsi, 12.00 grupa początkująca
    30.09 (niedziela) grupa młodsza i początkująca trening odwołany, 11.00 starsi,

Treningi sierpień

1.08 (środa) 17.15
3.08 (piątek) 17.15
4.08 (sobota) 11.00
5.08 (niedziela) 11.00
7.08 (wtorek) 17.15
8.08 (środa) 17.15
10.08 (piątek) 17.15
11.08 – 17.08 – obóz w Kaniowie
18-19.08 Mistrzostwa Polski Juniorów w Leśnej
21.08 (wtorek) 17.15
22.08 (środa) 17.15
24.08 (piątek) 17.15
25.08 (sobota) 11.00
26.08 (niedziela) 11.00
28.08 (wtorek) 17.15
29.08 (środa) 17.15

 

 

Treningi w lipcu

10.07 wtorek 17.15 starsi
11.07 środa 17.15 wszyscy
14-15.07 starsi wyjazd na Litwę, młodsi wolne
17.07 wtorek starsi 17.15
18.07 środa wszyscy 17.15
20.07 piątek wyjazd do Choszczna
21-22.07 Puchar Polski w Choszcznie
24.07 wtorek 17.15
25.07 środa 17.15
27.07 piątek 17.15
28.07 sobota 11.00
29.07 niedziela 11.00
31.07 wtorek 17.15

Treningi w czerwcu

1.06 (piątek) młodsi 11.00, starsi?
2.06 (sobota) młodsi 10.00, starsi 11.00
3.06 (niedziela) młodsi 10.00, starsi 11.00
5.06 (wtorek) starsi trening 17.15
6.06 (środa) trening 17.15
8.06 (piątek) wyjazd do Kaniowa
9.06 (sobota) Puchar Polski w Kaniowie
10.06 (niedziela) Puchar Polski w Kaniowie
12.06 (wtorek) trening 17.15
13.06 (środa) trening 17.15
15.06 (piątek) trening 17.15
16.06 (sobota) młodsi 10.00, starsi 11.00
17.06 (niedziela) start w regatach na Drukarzu (Park Skaryszewski) – 2005 -2002, młodsi wolne
19.06 (wtorek) trening 17.15
20.06 (środa) trening 17.15
22.06 (piątek) pakowanie sprzętu na obóz
23.06 (sobota) wyjazd na obóz letni do Bachotka, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Chełmży (2004, 2005, 2006)

Treningi w maju

1.05 (wtorek) trening 17.15
2.05 (środa) trening 17.15
3.05 (czwartek) wyjazd do Leśnej
4.05 (piątek) wyjazd do Leśnej, początek turnieju
5.05 (sobota) I Puchar Polski w Leśnej
6.05 (niedziela) I Puchar Polski w Leśnej
8.05 (wtorek) trening 17.15
9.05 (środa) trening 17.15
11.05 (piątek) starsi trening 17.15 i młodsi 17.15
12.05 (sobota) starsi trening w klubie 11.00, rocznik 2006 i młodsi start w zawodach na Drukarzu w Parku Skaryszewskim https://www.facebook.com/events/575091432870052/?ti=icl

13.05 (niedziela) starsi 2005 i starsi trening w klubie 11.00 + Oskar i Staś, młodsi wolne
15.05 (wtorek) trening 17.15
16.05 (środa) trening 17.15
18.05 (piątek) wyjazd do Essen, młodsi 17.15
19.05 (sobota) Turniej w Essen (U14 i U16) lub pozostali trening w klubie
20.05 (niedziela) Turniej w Essen lub młodsi trening w klubie 10.00
21.05 (poniedziałek) Turniej w Essen
22.05 (wtorek) rozpakowanie sprzętu/rozpływanie
23.05 (środa) trening 17.15
25.05 (piątek) wyjazd do Pragi
26.04 (sobota) turniej w Pradze
27.04 (niedziela) turniej w Pradze
29.05 (wtorek) trening 17.15
30.05 (środa) trening 17.15
31.05 (czwartek) młodsi trening o 11.00

Treningi w kwietniu

3.04 (wtorek) trening w klubie 17.15
4.04 (środa) trening w klubie. 17.15
6.04 (piątek) trening w klubie 17.15
7.04 (sobota) Zmiana od kwietnia!!! Trening w klubie młodsi 12.00 (wyjątkowo ta i kolejna sobota), starsi 11.00, grupy takie jak na hali.
8.04 (niedziela) starsi trening w klubie 11.00
Młodsi trening na basenie na kajakach 7.30-10.00 ul. Kawęczyńska. Podział na grupy będzie podany e-mailem.
10.04 (wtorek) trening w klubie 17.15
11.04 (środa) trening w klubie 17.15
13.04 (piątek) trening w klubie 17.15
14.04 (sobota) trening w klubie młodsi 12.00, starsi 11.00, grupy takie jak na hali.
15.04 (niedziela) starsi trening w klubie 11.00
Młodsi trening na basenie na kajakach 7.30-10.00 ul. Kawęczyńska. Podział na grupy będzie podany e-mailem.

17.04 (wtorek) trening w klubie 17.15
18.04 (środa) trening w klubie 17.15
21.04 (sobota) trening w klubie godz 10.30
22.04 (niedziela) trening w klubie 10.30
24.04 (wtorek) wolne
25.04 (środa) trening w klubie 17.15
27.04 (piątek) starsi wyjazd na Eliminacje do Kaniowa
28.04 (sobota) trening w klubie godz 10.30
29.04 (niedziela) trening w klubie godz 10.00

 

Treningi w marcu

2.03 (piątek) bez zmian
3.03 (sobota) trening na hali 10.00 i 11.30
4.03 (niedziela) starsi: trening na basenie na kajakach 7.30-10.00 ul. Kawęczyńska i siłownia
młodsi: trening pływacki godz 11.00 ul. Namysłowska
podział na grupy będzie podany e-mailem
6.03 (wtorek) bez zmian
7.03 (środa) klub bez zmian
9.03 (piątek) bez zmian
10.03 (sobota) trening na hali 10.00 i 11.30
11.03 (niedziela) starsi: trening na basenie na kajakach 7.30-10.00 ul. Kawęczyńska i siłownia w klubie
młodsi: trening pływacki godz 11.00 ul. Namysłowska
podział na grupy będzie podany e-mailem
13.03 (wtorek) bez zmian
14.03 (środa) trening w klubie
16.03 (piątek) trening w klubie
17.03 (sobota) hala 10 i 11.30
18.03 (niedziela) wszyscy trening na basenie na kajakach 7.30-11.00 ul. Kawęczyńska
starsi + siłownia w klubie
podział na grupy będzie podany e-mailem
20.03 (wtorek) trening w klubie
21.03 (środa) trening w klubie godz 17.30
23.03 (piątek) wyjazd na Litwę
24.03 (sobota) wolne
25.03 (niedziela) trening pływacki godz 11.00 ul. Namysłowska
27.03 (wtorek) trening w klubie
28.03 (środa) trening w klubie
30.03 (piątek) trening w klubie
31.03 (sobota) wolne – Święta

Treningi w lutym

2.02 piętek bez zmian
3.02 sobota hala 10.00 i 11.30
4.02 niedziela Zmiana!!! młodsi trening pływacki na basenie godz 11 Namysłowska 8, zbiórka 15 min przed zajęciami
starsi o 11.00 w klubie
6.02 wtorek bez zmian
7.02 środa trening w klubie wszyscy 17 i 17.15
9.02 piątek bez zmian
10.02 sobota hala 10 i 11.30
11.02 niedziela basen lub trening w klubie godz 11
13.02 wtorek bez zmian
14.02 środa trening w klubie wszyscy 17 i 17.15
16.02 wyjazd na Litwę
17.02 trening w klubie godz 11
18.02 trening na basenie godz 11
20.02 wtorek bez zmian
21.02 środa w klubie bez zmian
23.02 piątek bez zmian
24.02 sobota hala 10 i 11.30
25.02 niedziela trening na basenie na kajakach ul. Kawęczyńska 36 godziny podane będą e-mailem 
27. 02 wtorek bez zmian
28.02 środa bez zmian

 

Obóz letni „Bachotek 2019”

DCIM104GOPRO

Miejsce: Stanica Wodna PTTK nad jez. Bachotek, 87-312 Pokrzydowo

Tel: ( 056 ) 49-859-19, e-mail:pttk4@wp.pl , poczta@brodnica.pttk.pl

Zakwaterowanie: pokoje z łazienkami w pawilonie

Wyżywienie: 4 posiłki dziennie

Transport: autokar

Opiekunowie/trenerzy: Krystyna Nowacka, Urszula Zawadzka-Pawlewska, Justyna Tyrowicz, Mikołaj Pawlewski

Ilość uczestników: 35