Grupa REKREACYJNA

W sezonie letnim 2022 roku Klub Sportowy Powiśle organizował zajęcia rekreacyjne z kajak polo pod hasłem: „Aktywnie nad Wisłą” dofinansowane ze środków m. st. Warszawy. W zajęciach mogły wziąć udział osoby, które potrafią pływać na kajakach lub dopiero chcą zacząć swoją przygodę z kajakarstwem. Zajęcia odbywały się we wtorki i czwartki. Kolejny sezon ruszy wiosną 2023 – zapraszamy do śledzenia naszej strony i profilu na fb.

W okresie zimowym organizowane są zajęcia na siłowni – BRAK WOLNYCH MIEJSC!!!

Zapisy: klub@kspowisle.pl
Miejsce: Port Czerniakowski, ul. Solec 8

Terminy zajęć (czwartki):
informacja wiosną

Terminy zajęć (wtorki):
informacja wiosną

W celu rezerwacji miejsca prosimy o płatność z góry za minimum 3 zajęcia (może być za cały cykl zajęć). Przed wpłatą prosimy o kontakt (klub@kspowisle.pl) w celu sprawdzenia dostępności miejsc.

Dane do przelewu:
Klub Sportowy Powiśle
ul. Kwiatowa 23 m 44, 02-539 Warszawa
Nr konta: 33 2030 0045 1110 0000 0253 9650 w opisie: imię i nazwisko uczestnika, zajęcia rekreacyjne, termin, konkretny dzień/miesiąc

Ilość uczestników: 16

Sprzęt potrzebny do zajęć zapewnia organizator.

W co się ubrać: koszulka z długim lub krótkim rękawem (przylegająca/bielizna termiczna) lub dwie jeżeli jest chłodno. Na nogi leginsy lub spodenki nadające się do pływania w wodzie w razie wywrotki. Dobrze żeby długością sięgały za kolano, można w ten sposób chronić nogi przed obtarciem (im lepiej grasz/pływasz tym mocniej zapierasz się nogami w ciasnym kajaku). Klapki lub buty do sportów wodnych. Ważne też żeby mieć ze sobą coś do picia.
Na pewno nie zakładaj: bawełnianej buzy ani spodni, bluzy z szerokimi rękawami, które będą zwisały do wody, szerokiej kurtki/sztormiaka, który na wietrze tworzy żagiel.

UWAGA:
* w celu zapisania się na zajęcia należy wysłać e-mail z imieniem i nazwiskiem oraz potwierdzenie przelewu na klub@kspowisle.pl
* przed wykonaniem przelewu prosimy o upewnienie się o dostępnych miejscach (e-mail, odpisujemy błyskawicznie)
* opłatę pobieramy z góry za minimum 3 zajęcia (nie za jednorazowe zajęcia)
* w celu rezerwacji miejsca na cały cykl zajęć można zapłacić z góry (i spać spokojnie)

Szczególnie polecamy treningi osobom, które chcą zwiększyć swoją codzienną aktywność fizyczną, chcą poprawić sylwetkę i zależy im na zdrowym stylu życia. Może trudno w to uwierzyć, ale w kajak polo bardzo mocno pracują mięśnie brzucha! Gra, która jest zabawą na wodzie, poprawi samopoczucie po najgorszym dniu w pracy, nie będziesz mógł doczekać się kolejnego treningu!

Komentarze są wyłączone.