Jak zacząć przygodę z kajak polo?

Grupa dzieci i młodzików

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10-13 lat (+/-) na zajęcia KAJAK POLO – FORMULARZ DO ZAPISÓW. Zajęcia próbne są bezpłatne.
Zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Są to ludzie z pasją, którzy sami jeszcze trenują, startują w zawodach a treningi prowadzą siedząc w kajaku. Rodzice naszych zawodników cenią nasz klub przede wszystkim za wspaniałą atmosferę.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym klubem to zapraszamy na treningi, najbliższe terminy podane są w zakładce treningi lub na stronie głównej. Aby zostać członkiem klubu prosimy o:
– wypełnienie deklaracji
– opłacenie miesięcznej składki członkowskiej w wysokości 230 zł (zniżki dla rodzeństw), szczegóły OPŁATY , a następnie prosimy o wykonanie badań lekarskich w przychodni medycyny sportowej – badania.

W treningu najmłodszych grup stawiamy na ogólny rozwój naszych podopiecznych, dlatego w ramach sekcji oferujemy:
✅latem treningi na wodzie (gry i zabawy na wodzie, mecze kajak polo)
✅Zimą kajaki na basenie 🚣🏻‍♀️
✅Treningi pływackie, nauka i doskonalenie 🏊🏻‍♂️
✅Gry zespołowe na hali 🤾🏻⛹️‍♀️
✅Treningi ogólnorozwojowe w terenie ⚽️
✅Obozy letnie i zimowe
✅Turnieje kajak polo w Polsce i za granicą🏆

W naszym klubie dzieci i młodzież mają okazję uczestniczyć systematycznie w zajęciach w grupie rówieśniczej, zawrzeć przyjaźnie na długie lata, czerpać doświadczenie od trenerów i starszych zawodników.
W okresie letnim (kwiecień – wrzesień/październik) treningi odbywają się na wodzie w Porcie Czerniakowskim, a w okresie zimowym (październik – marzec) trenujemy: na basenie, w terenie oraz na hali. Zajęcia odbywają się również w czasie wakacji.

Zawodnicy są ubezpieczeni. Klub zapewnia sprzęt niezbędny do treningów: kajaki, wiosła, kapoki, kaski i piłki.

Do grupy można dołączyć przez cały rok.
Lokalizacja:
zimą 👉Powiśle i Praga
latem👉 Powiśle

Komentarze są wyłączone.