Jak zacząć przygodę z kajak polo?

Sekcja dzieci i młodzików

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 8 lat na treningi KAJAK POLO.
Aby zostać członkiem Klubu Powiśle należy przyjść na trening sekcji, najbliższe terminy treningów podane są w zakładce treningi. Jeżeli uczestnik zajęć po kilku treningach stwierdzi, że chciałby przystąpić do Klubu Sportowego Powiśle i trenować z nami kajak polo, prosimy o:
– wypełnienie deklaracji
– opłacenie miesięcznej składki członkowskiej w wysokości 170 zł (zmiana od października 2021), szczegóły OPŁATY a następnie prosimy o wykonanie badań lekarskich w przychodni medycyny sportowej – badania.

W ramach sekcji uczestnicy mają możliwość:
– poznać ciekawą dyscyplinę sportu,
– wziąć udział w turniejach rozgrywanych w kraju i za granicą,
– spędzić wakacje na obozie sportowym,
– zawrzeć nowe znajomości.

W okresie letnim (kwiecień – wrzesień) treningi odbywają się na wodzie w Porcie Czerniakowskim, a w okresie zimowym (październik – marzec) trenujemy: na basenie, w terenie oraz na hali. Zajęcia odbywają się również w czasie wakacji.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Zawodnicy są ubezpieczeni. Klub zapewnia sprzęt niezbędny do treningów: kajaki, wiosła, kapoki, kaski i piłki.

 

 

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle współfinansuje m. st. Warszawa.

Szkolenie dzieci i młodzieży organizowane przez Klub Sportowy Powiśle dofinansowano ze środków budżetu państwa. Program „Klub” – edycja 2021.

 

Komentarze są wyłączone.