3.01 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
4.01 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
5.01 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki, seniorzy (ul. Solec 8)
6.01 (czwartek) 10.00-12.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
6.01 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
7.12 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
7.01 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
8.01 (sobota) ul. Solec 8
– 9.00 – 11.00 seniorzy
– 10.00-12.00 juniorzy, juniorki, młodzicy, dzieci, grupa początkująca
9.01 (niedziela) ul. Solec 8
– 9.00 – 11.00 seniorzy, juniorzy, juniorki
– 10.30-12.30 młodzicy, dzieci, grupa początkująca
10.01 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
11.01 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
12.01 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki, seniorzy (ul. Solec 8)
13.01 (czwartek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
13.01 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
14.12 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
14.01 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
15.01 (sobota)
– 8.00-9.30 seniorzy, juniorzy i juniorki- basen pływacki 9.45-10.45 (ul. Kawęczyńska 36)
– 11.15-12.15 młodzicy, dzieci i grupa początkująca TYLKO trening pływacki (ul. Kawęczyńska 36)
16.01 (niedziela)
– 8.00-12.00 seniorzy, juniorzy, juniorki, młodzicy i dzieci basen kajaki (ul. Kawęczyńska 36)
17.01 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
18.01 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
19.01 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki, seniorzy (ul. Solec 8)
20.01 (czwartek) ODWOŁANY 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
20.01 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
21.12 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
21.01 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
22.01 (sobota)
– 8.00-9.30 seniorzy, juniorzy i juniorki hala oraz basen pływacki 9.45-10.45 (ul. Kawęczyńska 36)
– 9.30-11.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca trening na hali oraz trening pływacki 11.15-12.15 (ul. Kawęczyńska 36)
23.01 (niedziela)
– 8.00-12.00 seniorzy, juniorzy, juniorki, młodzicy i dzieci basen kajaki (ul. Kawęczyńska 36)
24.01 (poniedziałek) 17.00-19.00 dzieci, młodzicy, juniorzy, juniorki (ul. Solec 8)
25.01 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
26.01 (środa) 17.00-19.00 młodzicy, juniorzy, juniorki, seniorki, seniorzy (ul. Solec 8)
27.01 (czwartek) 17.00-19.00 juniorzy, juniorki, dzieci, młodzicy i grupa początkująca (ul. Solec 8)
27.01 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne
28.12 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy (ul. Solec 8)
28.01 (piątek) 19.30-20.30 zajęcia rekreacyjne
29.01 (sobota) ul. Solec 8
– 10.00-12.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca – trening w klubie
30.01 (niedziela) ul. Solec 8
– 10.00-12.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca – trening w klubie