1.10 (niedziela) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie Kajakowym w Chełmży (roczniki 2009, 2010, 2011)
2.10 (poniedziałek) 17.00-19.00 młodzicy, dzieci
3.10 (wtorek) 12.00-13.00 zajęcia usprawniające dla seniorów 55+
3.10 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
3.10 (wtorek) 19.15-21.30 zajęcia rekreacyjne – kajakarstwo górskie
4.10 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne – kajakarstwo górskie
5.10 (czwartek) 12.00-13.00 zajęcia usprawniające dla seniorów 55+
5.10 (czwartek) 16.15-17.30 grupa FUN – dzieci młodsze (6-8 lat)
5.10 (czwartek) 17.00-19.00 młodzicy, dzieci + grupa początkująca
5.10 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne – kajakarstwo górskie
6.10 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
7.10 (sobota) Warszawska Olimpiada Młodzieży w Kajak Polo (dzieci, młodzicy)
7.10 (sobota) 9.00-11.00 seniorzy i juniorzy
8.10 (niedziela) Warszawska Olimpiada Młodzieży w Kayak Cross (dzieci, młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy + open)
9.10 (poniedziałek) młodzicy, dzieci – WOLNE
10.10 (wtorek) 12.00-13.00 zajęcia usprawniające dla seniorów 55+
10.10 (wtorek) 19.15-21.30 zajęcia rekreacyjne – kajakarstwo górskie
11.10 (środa) 17.00-19.00 juniorki i juniorzy
11.10 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne – kajakarstwo górskie
12.10 (czwartek) 12.00-13.00 zajęcia usprawniające dla seniorów 55+
12.10 (czwartek) 17.00-19.00 młodzicy, dzieci + grupa początkująca
12.10 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne – kajakarstwo górskie
14.10 (sobota) 9.00-11.00 juniorki i juniorzy, 9.30-11.30 młodzicy, 11.30-13.30 dzieci i grupa początkująca
15.10 (niedziela) 9.00-11.00 młodzicy, juniorki i juniorzy, 11.00-13.00 dzieci i grupa początkująca
16.10 (poniedziałek) 17.00-19.00 młodzicy, dzieci
17.10 (wtorek) 12.00-13.00 zajęcia usprawniające dla seniorów 55+
17.10 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
17.10 (wtorek) 19.15-21.30 zajęcia rekreacyjne – kajakarstwo górskie
18.10 (środa) 17.00-19.00 juniorki i juniorzy
18.10 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne – kajakarstwo górskie
19.10 (czwartek) 12.00-13.00 zajęcia usprawniające dla seniorów 55+
19.10 (czwartek) 17.00-19.00 młodzicy, dzieci + grupa początkująca
19.10 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne – kajakarstwo górskie
20.10 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
21.10 (sobota) 9.30-11.30 juniorki i juniorzy
21.10 (sobota) 10.00-12.00 młodzicy,dzieci i grupa początkująca
22.10 (niedziela) 9.30-11.30 juniorki i juniorzy
22.10 (niedziela) 10.00-12.00 młodzicy, dzieci i grupa początkująca
23.10 (poniedziałek) młodzicy, dzieci – WOLNE
24.10 (wtorek) 12.00-13.00 zajęcia usprawniające dla seniorów 55+
24.10 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
24.10 (wtorek) 19.15-21.30 zajęcia rekreacyjne – kajakarstwo górskie
25.10 (środa) 17.00-19.00 juniorzy MIX
25.10 (środa) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne – kajakarstwo górskie
26.10 (czwartek) 12.00-13.00 zajęcia usprawniające dla seniorów 55+
26.10 (czwartek) 17.00-19.00 młodzicy, dzieci + grupa początkująca
26.10 (czwartek) 20.30-21.30 zajęcia rekreacyjne – kajakarstwo górskie
27.10 (piątek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
28.10 (sobota) 9.00-11.00 seniorzy i juniorzy
28.10 (sobota) młodzicy, juniorzy mix: 9.30-10.45 – trening na hali, 11.00-11.45 trening pływacki
28.10 (sobota) dzieci rocznik 2013 i młodsi: 10.40-11.30 trening na hali, 11.45-12.30 trening pływacki (ul. Kawęczyńska 36, wejście od ul.Wojnickiej)
29.10 (niedziela) 9.00-11.00 seniorzy i juniorzy
29.10 (niedziela) 10.00-12.00 juniorzy mix
29.10 (niedziela) 7.40-9.00 młodzicy kajaki na basenie, 8.40-10.00 dzieci i grupa początkująca kajaki na basenie (ul.Kawęczyńska 36, wejście od ul.Wojnickiej)
30.10 (poniedziałek) 17.00-19.00 młodzicy, dzieci + grupa początkująca
31.10 (wtorek) 12.00-13.00 zajęcia usprawniające dla seniorów 55+ – PRZENIESIONE na 14.11.2023 (wtorek)
31.10 (wtorek) 17.00-19.00 seniorzy i juniorzy
31.10 (wtorek) 19.15-21.30 zajęcia rekreacyjne – kajakarstwo górskie